• Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Přepadení u moře

    No.: 29

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 16:44

    japonský dřevoryt, 36 x 23,7 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, lehce pokrčený papír,

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Fang Tching

    Plody pchi-pa

    No.: 47

    Auction price: 7.000 CZK (280 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 16:46

    tuš, barvy na papíru, 1988, 44 x 25 cm, pečeť Li Taj-ťün, pečeť Fang Tchinga, nápis: Taj-ťün, darováno profesorem Wu, obraz pochází z okruhu šantungské Vysoké uměleckoprůmyslové školy. Autor Fan Tching (20.st.) je šantungský malíř žijící v Ťi-nanu. Jeho poloha exprese tíhne více k hravosti, k hyperb…

    Current price: 7.000 CZK (280 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Hiroaki Takamashi

    (1871-1944)

    Gejši

    No.: 26

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 16:48

    japonský dřevoryt, 30 x 18,3 cm, značeno PD razítke,, rám, restaurováno, rám rozklížen,

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Shötei Takahashi

    (1871-1944)

    Gejša

    No.: 6

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 16:50

    japonský dřevořez, 1920, 30 x 16,5 cm, značeno razítkem dílny, rám, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Wang Süe-tchao

    (1903-1982)

    Hymnus na slívu

    No.: 44

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 16:52

    barevný dřevořez, 35,5 x 68,5 cm, svitek s hedvábnou paspartou, faksimile, dílna Žung-pao-čaj, Peking,

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Větvička

    No.: 41

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 16:54

    dřevořez, 27 x 17 cm, značno razítkem PD,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Chryzantéma

    No.: 40

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 16:56

    dřevořez, 27 x 17 cm, značeno razítkem ,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Pivoňka

    No.: 22

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 16:58

    dřevořez, kolem 1951, 28 x 18,5 cm, podlepeno, barevná faksimile z dílny Žung Pao-čaj v Pekingu,

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID4**1 History of bids

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Rozkvetlá třešeň

    No.: 17

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 17:00

    barevný dřevořez, 1952, 27,5 x 18 cm, značeno razítkem dílny, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Shunga

    No.: 10

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 17:02

    japonský dřevoryt, 19,3 x 24,2 cm, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu oděrky,

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Shunga

    No.: 9

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 17:04

    japonský dřevoryt, 18,8 x 27,8 cm, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky,

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Krajina

    No.: 16

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 17:06

    barevný dřevořez, 24 x 30,3 cm, značeno razítkem dílny, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Krajina

    No.: 15

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 17:08

    barevný dřevořez, 24 x 30,3 cm, značeno razítkem dílny, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Shunga

    No.: 14

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 17:10

    japonský dřevoryt, 19,5 x 28 cm, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Pták Fénix

    No.: 11

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 17:12

    dřevoryt, 1894, 25 x 35,7 cm, značeno pečetí PD, vydáno jako součást cyklu 100 válečných karikatur k povzbuzení bojové morálky japonské armády během sino-japonské války, text vlevo nahoře říká Hurá Japonsku a pod tím 100 vybraných karikatur 100 úsměvů, nalepeno na papíru, zažloutlý papír, na papíře…

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Ptáček

    No.: 3

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 17:14

    litografie, 19,5 x 25,9 cm, papír zažloutlý s malými žlutými flíčky, místy pokrčen , na okrajích lehce natržen,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Ptáčci

    No.: 2

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 17:16

    dřevoryt, 1890, 20,7 x 28,9 cm, značeno LH, nalepeno na černém papíru, lehce zažloutlý papír, uprostřed zlepeno,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Útok

    No.: 1

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 17:18

    dřevoryt, 20,7 x 28,9 cm, značeno LH, nalepeno na černém papíru, lehce zažloutlý papír, uprostřed zlepeno,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Gejši

    No.: 39

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 17:20

    japonský dřevoryt, 20,9 x 14,7 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, místy zahnědlý papír ,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Gejša

    No.: 38

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 17:22

    japonský dřevoryt, 21,4 x 14,5 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, poškozeno,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Gejša s hřebenem

    No.: 37

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 17:24

    japonský dřevoryt, 23 x 14,5 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, poškozeno,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Gejša

    No.: 33

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 17:26

    japonský dřevoryt, 35 x 24,4 cm, nalepeno na papíru, poškozeno,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámy autor

    Ptáček na větvy

    No.: 24

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 17:28

    dřevoryt, 25 x 35,8 cm, 1x razítko, brokátová pasparta, rám,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Ptáček s květem

    No.: 23

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 17:30

    dřevoryt, 25 x 30,4 cm, 3 x razítko, brokátová pasparta, rám,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Dveřní bůžci

    No.: 21

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 17:32

    dřevořez, tisk tuší ze stočků (starých desek) s ruční domalbou, 38 x 54 cm, pomuchlaný, uprostřed přeložený papír, v rozích dírky po špendlících,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Bůžek - votivní dveřní obrázek

    No.: 20

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 17:34

    dřevořez, tisk tuší ze stočků (starých desek) s ruční domalbou, průsvitný papír, 44 x 29 cm, zažloutlý, mírně pomuchlaný papír, při okrajích v několika místech cca 5 mm natrženo,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Dvěřní obrázky

    No.: 19

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 17:36

    dřevořez, tisk tuší ze stočků (starých desek) s ruční domalbou, průsvitný papír, oba 51 x 29 cm, zažloutlý, mírně pomuchlaný papír,

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Čáp (Votivní novoroční dveřní obrázek)

    No.: 18

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 17:38

    tisk tuší ze stočků (starých desek) s ruční domalbou, rám, poškozeno ,

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Před chrámem

    No.: 56

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 17:40

    barevný dřevoryt, 15,6 x 22,6 cm,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Příprava na souboj

    No.: 36

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 17:42

    japonský dřevoryt, 35,3 x 22,7 cm, nalepeno na papíru,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Facebook

You must login first.