• Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Dopis Prokopu Tomanovi ml.

    No.: 817

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    dopis, 1955, Rukopisný dopis s podpisem z 30.V.1955, v původní obálce, reprodukce autorovy kresby na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Preisler and J. Stursa at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Associat…

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Michl

    (1901-1977)

    Ilonka/Hans Holm

    No.: 555

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, 21 x 14 cm, 2x sign. dřevoryt. Fr. Michl, vyd. Kobes, Plzeň, 1932, podpis výtvarníka, pův. brož, 43s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Daniel Defoe (De Foe)

    (1660-1731)

    Robinson

    No.: 132

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    sešit, upravili Erwin Treutner a S. Vrána, ilustrace O. Cibulka, 2. sv. ed. Deutsche Lesestoffe für tschechische Schüler, vydal Staatliche Verlagsanstalt, Prag 1935, německy, 45 s., brož, obálka zašlá, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Daniel Defoe (De Foe)

    (1660-1731)

    Robinson Crusoe

    No.: 128

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, 28,5 x 20 cm, ilustrace J. Goth, vydal Fr. Novák, Praha 1946, 268 s., novodobá karton. vazba s původní obálkou nalepenou na deskách, velmi dobý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Daniel Defoe (De Foe)

    (1660-1731)

    Podivuhodné příběhy Robinsonovy na pustém ostrově

    No.: 127

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, dle zpracování Gräbnerova, ilustrace na obálce Karel Vavřina, čb. ilustrace, vydalo Vincentinum, Praha 1928, čtvrté opravené vydání, 161 s., plpl. převazba, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Daniel Defoe (De Foe)

    (1660-1731)

    Příběhy Robinsona Crusoe

    No.: 118

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, vypravuje Albert Vyskočil, ilustrace Fr. Tichý, vydalo nakladatelství Orbis, Praha 1942, 2. vydání, 197 s., plpl. vazba s obálkou, obálka při okrajích potrhaná, jinak velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Daniel Defoe (De Foe)

    (1660-1731)

    Robinson Krusoe

    No.: 117

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, upravil J. V. Flos, ilustrace O. Cihelka, vydalo Státní nakladatelství, Praha 1932, 57 s., clpl. vazba, stránky zašpiněné, zašlé, prasklá a zašlá vazba, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Daniel Defoe (De Foe)

    (1660-1731)

    Robinson Crusoe

    No.: 125

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, ilustrace Zd. Burian, volně vypravuje Josef V. Pleva, předmluva Jarmila Glazarová, úprava Jiří Blažek, vydala Olympia, Praha 1986, 252 s., clpl. převazba, vazba místy lehce odřená, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Cheben

    (1936)

    Lenka Chytilová: Modlitba léta

    No.: 462

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    Bibliofilie, sign. litografie J. Cheben, podp. autorky pod básní, rozkládací dvojlist vytištěn jako PF 1982, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Roshan Dhunjibhoy

    (1931-2011)

    Podpis

    No.: 764

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    rukopis, podpis s přáním na kartičce, dokumentaristka a novinářka, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumil Němec

    (1873-1966)

    2x podpis

    No.: 765

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    rukopis, podpis na dokumentu Čs. Nár. rady batalelské ve věci zvolení prof. J. Čadíka členem; podpis na papírku pod vlastnoručně přepsanou citací textu, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.