• Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Manželé

    No.: 192

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 25. 04. 2024 15:00

    akvarel, tuš, papír, 20 x 29,7 cm, sign. PD Renčín, dole text: My dva, Marie, se shodneme už jen v kritice Evropské unie!., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

    Estimate: 10 000 - 15 000 CZK

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Před trafikou

    No.: 191

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 25. 04. 2024 15:00

    akvarel, tuš, papír, 20,2 x 29,5 cm, sign. PD Renčín, dole text: Lidová moudrost říká - je máj, vyženeme kozy v háj. Pornočasopisy jsou čilejší. Ty je tam vyhánějí celý rok., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

    Estimate: 10 000 - 15 000 CZK

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Přiletěj češi

    No.: 190

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 25. 04. 2024 15:00

    akvarel, tuš, papír, 20,1 x 29,7 cm, sign. PD Renčín, dole text: Přiletěj češi. To je správné. Banánové republiky si mají předávat zkušenosti., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

    Estimate: 10 000 - 15 000 CZK

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    V laboratoři

    No.: 189

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 25. 04. 2024 15:00

    akvarel, tuš, papír, 23 x 30,5 cm, dole text: My jsme vlastně taková laboratoř Evropy. Tady se zkoumá co to udělá, když se husitská krev smíchá s pivem., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

    Estimate: 10 000 - 15 000 CZK

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Wholpin Bay Store

    No.: 162

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 25. 04. 2024 15:00

    litografie, 1996, 34 x 53 cm, sign. DU Tomáš Bím 1996, č. 52/70, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private study

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

    Estimate: 10 000 - 15 000 CZK

  • Jiří Anderle

    (1936)

    Kráska v ohrožení

    No.: 74

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 25. 04. 2024 15:00

    měkký kryt, suchá jehla, 15 x 20 cm, sign. DU Anderle, č. 4/70, ve svých grafických a obrazových cyklech vytvořil Jiří Anderle působivé podobenství současného člověka v jeho kontextech mytologických, historických, sociologických. V letech 1955–1961 studoval na VŠUP a AVU v Praze, obor malba a grafik…

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

    Estimate: 8 000 - 12 000 CZK

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Rainer Maria Rilke

    No.: 160

    Auction price: 4.800 CZK (200 €)

    Planned termination: 25. 04. 2024 15:00

    litografie, 1986, 59,5 x 43,5 cm, sign. DU Vlad Suchánek, č. 34/90, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member and chairman of The Hollar As…

    Current price: 4.800 CZK (200 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

    Estimate: 9 000 - 14 000 CZK

  • Ladislav Šaloun

    (1870-1946)

    Stojící půlakt

    No.: 199

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    Planned termination: 25. 04. 2024 15:00

    pálená sochařská hlína, v. 43 cm, značeno Šaloun, dílo významného českého sochaře období secese, naturalismu a realismu, jednoho ze zakladatelů českého moderního sochařství. Studoval soukromě u Tomáše Seidana a Bohuslava Schnircha. Ovlivněn dílem J. V. Myslbeka i A. Rodina. Členem SVU Mánes a Jednot…

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

    Estimate: 10 000 - 15 000 CZK

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Pozdrav z Litoměřic

    No.: 174

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    Planned termination: 25. 04. 2024 15:00

    tuš, papír, 1947, 23,5 x 17,5 cm, sign. PD Ota J. 47, rám, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

    Estimate: 8 000 - 12 000 CZK

Instagram

Facebook

You must login first.