• Jana Jemelková

    (1928)

    Spisovatel Jindřich Spáčil

    No.: 255586

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 08. 04. 2024 16:48

    linoryt, 1974, 15,7 x 11,9 cm, sign. DU Jemelková 74, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Jan Kavan

    Postavy

    No.: 281196

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 11. 04. 2024 14:42

    litografie, 1991, 10,2 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 70/160, drobná skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar

    Current price: 100 CZK (5 €)