Jana Jemelková
(1928)
Spisovatel Jindřich Spáčil
No.: 255586Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 08. 04. 2024 16:48
linoryt, 1974, 15,7 x 11,9 cm, sign. DU Jemelková 74, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Jan Kavan
Postavy
No.: 281196Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 11. 04. 2024 14:42
litografie, 1991, 10,2 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 70/160, drobná skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 100 CZK (5 €)