• David Kolovratník

    (1978)

    Postroj

    No.: 152

    Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:31

    olej, plátno, 2023, 70 x 50 cm, sign. vzadu David Kolovratník 2023

    Current price: 30.000 CZK (1.250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • David Kolovratník

    (1978)

    V postroji I

    No.: 151

    Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:30

    olej, plátno, 2023, 50 x 80 cm, sign. vzadu David Kolovratník 2023

    Current price: 30.000 CZK (1.250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Sudek

    (1896-1976)

    Vánoce 1975

    No.: 252

    Auction price: 29.000 CZK (1.209 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 20:11

    fotografie, 1975, 7,5 x 7,5 cm, sign. PD Sudek, rám, studied at The State Graphic School in Prague at the atelier of K. Novak, member of The Manes Association of Fine Artists, constituent member of Fotoklub Praha and The Czech Photographic Corporation

    Current price: 29.000 CZK (1.209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Hodonský

    (1945)

    Ptačí zpěv

    No.: 22

    Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 16:21

    email, překližka, matrice ke dřevořezu, 2012, 41,5 x 60 cm, rám, tato navýsost originální práce klasika moderní české krajinomalby a nositele Ceny Vladimíra Boudníka představuje zralé dílo z jeho cyklu matric ke dřevořezům, kterými výrazně obohatil rejstřík grafických technik. Hodonského matrice se …

    Current price: 28.000 CZK (1.167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Rašení

    No.: 24

    Auction price: 26.000 CZK (1.084 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 16:23

    olej, plátno, 1995, 30 x 25 cm, sign. PD I. Ouhel 95, rám, tato až „Boštíkovsky“ jemně vyznívající práce ze sběratelsky vyhledávaného období pochází od významného představitele moderní české krajinomalby, který osobitě rozvíjel odkazy malířského díla Josefa Šímy, Jiřího Johna a Karla Valtra. Tento o…

    Current price: 26.000 CZK (1.084 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Klára Sedlo

    (1993)

    Podivné znaky na obloze

    No.: 149

    Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:28

    akryl, plátno, 2021, 80,5 x 60 cm, sign. vzadu Klára Sedlo 21, rám

    Current price: 25.000 CZK (1.042 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Hommage Albrecht Dürer

    No.: 59

    Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 16:58

    litografie, 1992, 48,5 x 38 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1992, č. 18/100, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 25.000 CZK (1.042 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Igor Malijevský

    (1970)

    Klesání, Lisabon 2007

    No.: 271

    Auction price: 24.000 CZK (1.000 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 20:30

    autorská bromostříbrná zvětšenina na matném papíře, tónováno selenem, 2007, 28 x 36 cm, PD monogr., autorské razítko na rubu

    Current price: 24.000 CZK (1.000 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Šalamoun

    (1935-2022)

    Fík v červeném autě

    No.: 83

    Auction price: 24.000 CZK (1.000 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 17:22

    litografie, 2021, 84 x 59 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 2021, rám, č. 86/200, the disciple of prof. V. Silovsky and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. A. Kapr and G. K. Muller at The Academy of Graphics and Typographical Arts in leipzig, member of The Hollar Association of Czech Graph…

    Current price: 24.000 CZK (1.000 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdeněk Adamec

    (1934-2017)

    Zamilovanost

    No.: 178

    Auction price: 23.500 CZK (980 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:57

    olej, plátno, 63,5 x 48,5 cm, sign. LD Adamec, rám,

    Current price: 23.500 CZK (980 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Karoušek

    (1926-1991)

    Únorové slunce

    No.: 26

    Auction price: 22.000 CZK (917 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 16:25

    olej, plátno, 1973, 60 x 90 cm, lišta, vzadu razítko: Dílo Akademického malíře Ladislava Karouška, the disciple of prof. V. Silovsky and M. Holy, member of M 57

    Current price: 22.000 CZK (917 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Michal Burget

    (1970)

    Na samotě II

    No.: 137

    Auction price: 22.000 CZK (917 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:16

    olej, plátno, 2023, 70 x 62,5 cm, sign. LD M B 23, lišta

    Current price: 22.000 CZK (917 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Dalibor Chatrný

    (1925-2012)

    Bez názvu

    No.: 19

    Auction price: 22.000 CZK (917 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 16:18

    akvarel, papír, 2003, 70 x 65 cm, sign. DU D. Chatrný 73,03, rám, autor je známým představitelem experimentálních a konstruktivních tendencí, které kontinuálně rozpracovával od počátku 60.let. Byl pedagogem na pražské AVU a brněnské FaVU a členem Klubu konkretistů nebo Profil 58. Jeho práce je synon…

    Current price: 22.000 CZK (917 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jakub Matuška/Masker

    (1981)

    Waterproof

    No.: 91

    Auction price: 22.000 CZK (917 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 17:30

    serigrafie, 2012, 60 x 85 cm, sign. DU Maskér 2012, rám, č. 24/107, Studia na Akademii výtvarných umění u Vladimíra Skrepla (2003-2009), studijní pobyty na Cooper Union New York (2008) a Middlesex University London (2010). Finalista Ceny Jindřicha Chalupeckého (2010). Cena NG 333 pro nejlepšího uměl…

    Current price: 22.000 CZK (917 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Sytař

    (1976)

    Fčela

    No.: 143

    Auction price: 21.000 CZK (875 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:22

    akryl, kapa, 2005, 120 x 200 cm, sign. DU Sytař 05, studied at The School of Art in Zlin, the disciple of M. Mainer at The Faculty of Fine Arts - The University of Technology in Brno

    Current price: 21.000 CZK (875 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Lukáš Karbus

    (1982)

    Rajská zahrada

    No.: 156

    Auction price: 20.000 CZK (834 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:35

    akryl, plátno, 2005, 95,5 x 110,5 cm, sign. vzadu Karbus 2005

    Current price: 20.000 CZK (834 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Xénia Hoffmeisterová

    (1958)

    Prožraný kožich

    No.: 150

    Auction price: 19.000 CZK (792 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:29

    akryl, plátno, 2014, 50 x 50 cm, mongr. vzadu XH

    Current price: 19.000 CZK (792 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Chaloupek

    (1958)

    Andělský vodopád

    No.: 27

    Auction price: 19.000 CZK (792 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 16:26

    akryl, juta, 2024, 110 x 80 cm, sign. vzadu JACH 24 , the disciple of M. Rostinska, P. Brazda a J. Zezula

    Current price: 19.000 CZK (792 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Kůň

    No.: 41

    Auction price: 19.000 CZK (792 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 16:40

    tempera, papír, 1975, 43 x 53,5 cm, sign. PD Valter 1975, rám, the disciple of the group Linie, The Association of South-Bohemian Fine Artists, the group Kolektiv, Index, member of The Umelecka beseda

    Current price: 19.000 CZK (792 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Filip Švehla

    (1991)

    Interruption

    No.: 154

    Auction price: 18.000 CZK (750 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:33

    akryl, sololit, 2023, 36 x 28 cm, sign. vzadu Švehla 23, Filip Švehla absolvoval Akademii výtvarných studií v ateliérech malířství I u Jiřího Sopka a malířství III u Michaela Rittsteina. Jeho tvorba se však od figurálního ladění díla jeho učitelů obrátila směrem k abstrakci, a tou se zabývá dodnes. …

    Current price: 18.000 CZK (750 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Pařížský motiv

    No.: 256

    Auction price: 18.000 CZK (750 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 20:15

    originální dobová signovaná bromostříbrná fotografie, 1968, 30 x 20,8 cm, sign. vzadu Václav Chochola, přiložen certifikát pravosti (certifikováno podpisem vnuka), the disciple of prof. Skopec and Sobr at The Graphic School in Prague

    Current price: 18.000 CZK (750 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Veronika Zpěváková

    (1998)

    Půda IV.

    No.: 148

    Auction price: 17.000 CZK (709 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:27

    akryl, úhel, kombinovaná technika, plátno, 2022, 110 x 110 cm, sign. vzadu LD Veronika Zpěváková 2022

    Current price: 17.000 CZK (709 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Tichý

    (1962)

    U bazénu

    No.: 146

    Auction price: 17.000 CZK (709 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:25

    olej, plátno, 2008, 54,5 x 71 cm, sign. PD J. Tichý 2008, rám, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"

    Current price: 17.000 CZK (709 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Beerfest na dvorku (111 let litografické dílny Říční)

    No.: 62

    Auction price: 16.000 CZK (667 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 17:01

    litografie, 2022, 54 x 43 cm, sign. DU Tomáš Bím, č. 85/111, the private study

    Current price: 16.000 CZK (667 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Gryphon

    No.: 210

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 19:29

    olej, plátno, 2018, 75 x 63 cm, sign. PD Tade 18, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at SOŠV Hollarovo náměstí and VOŠG Ústí nad Labem

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Tereza Bulisová

    (1989)

    Noční džungle

    No.: 147

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:26

    akryl, plátno, stěrka, 2020, 50 x 70 cm, sign. vzadu Tereza Bulis

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Reflektory v mém ateliéru

    No.: 255

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 20:14

    originální dobová signovaná bromostříbrná fotografie, 1957, 17,9 x 24,1 cm, sign. vzadu Václav Chochola, přiložen certifikát pravosti (certifikováno podpisem vnuka), the disciple of prof. Skopec and Sobr at The Graphic School in Prague

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Jedlička

    (1944)

    Druidstone Wales

    No.: 71

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 17:10

    heliogravura, 2001, 46,7 x 70 cm, sign. PD Jan Jedlička 01, č. 4/8, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Jedlička

    (1944)

    Aran Island

    No.: 88

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 17:27

    serigrafie, 2017, 61 x 90,5 cm, sign. vzadu Jan Jedlička 17, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Radoslav Valeš

    (1966)

    Golgota

    No.: 194

    Auction price: 14.900 CZK (621 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 19:13

    akryl, sololit, 40,5 x 40,5 cm, rám,

    Current price: 14.900 CZK (621 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.