Martin Salajka
(1981)
Hnízdo
No.: 281544Auction price: 76.000 CZK (3.167 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:47
akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Martin Salajka 2023, rám, the disciple of prof. M. Rittstein
Current price: 76.000 CZK (3.167 €)