Jaroslav Vojna

(1909-1974)

  • Jaroslav Vojna

    (1909-1974)

    Muž v kabátě

    No.: 237185

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 07. 01. 2020 20:40

    pastel, akvarel, papír, 1950, 49 x 25 cm, sign. PD, rám,

    Current price: 800 CZK (32 €)