Tomáš Hrdinka

(1901-?)

  • Tomáš Hrdinka

    (1901-?)

    Na řece

    No.: 277639

    Auction price: 1.400 CZK (59 €)

    Planned termination: 24. 04. 2024 18:09

    olej, karton, 41 x 68 cm, sign. LD Hrdinka, rám, malba místy krakelovaná, na rámu drobná poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.400 CZK (59 €)