Vladislav Röhling

(1878-1949)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Kostel

    No.: 263490

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 18:34

    lept, 17,3 x 13,5 cm, sign. PD V. Röhling , rám, značeno LD V. Röhling, pod signaturou tištěny iniciály VR, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, , the disciple of F. Zenisek

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Chrám sv. Víta

    No.: 264695

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 18:50

    lept, 1945, 37 x 32,5 cm, sign. PD V. Röhling, rám, LD značeno v desce Röjling 45, zvlněný papír, místy skvrnky, rám otlučený , , the disciple of F. Zenisek

    Current price: 800 CZK (34 €)