Milovaný kraj - Návraty I
No.: 264952Auction price: 120 CZK (5 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:54
linoryt, 20 x 13,3 cm, sign. PD F. Fišer, pasparta, zkušební tisk, zašlá páska pasparty, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 120 CZK (5 €)
Abstraktní kompozice
No.: 266390Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:12
serigrafie, 1977, 59,5 x 49,2 cm, sign. LD 77, papír při krajích mírně ohmataný, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Jezero
No.: 279037Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 21:18
akvarel, tužka, papír, 1888, 26,7 x 21,2 cm, sign. LD, rám, mírně zvlnéný papír, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Růže
No.: 228680Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 07. 05. 2024 14:26
olej, plátno, karton, 1985, 29 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Děti
No.: 251447Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 07. 05. 2024 14:38
olej, pvc deska, 30 x 40 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Vlčí máky
No.: 281351Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 17:16
oil, cardboard, 48 x 66 cm, sign. LD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
No.: 281685Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:08
olej, plátno, 1997, 80 x 120 cm, monogr. PD W 1997, rám, na rámu drobná poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná