• Ondřej Coufal

    (1979)

    Domluva

    No.: 153

    Auction price: 6.900 CZK (288 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:32

    olej, sololit, 58,5 x 38 cm, sign. PD O. Coufal, rám,

    Current price: 6.900 CZK (288 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Filip Švehla

    (1991)

    Interruption

    No.: 154

    Auction price: 18.000 CZK (750 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:33

    akryl, sololit, 2023, 36 x 28 cm, sign. vzadu Švehla 23, Filip Švehla absolvoval Akademii výtvarných studií v ateliérech malířství I u Jiřího Sopka a malířství III u Michaela Rittsteina. Jeho tvorba se však od figurálního ladění díla jeho učitelů obrátila směrem k abstrakci, a tou se zabývá dodnes. …

    Current price: 18.000 CZK (750 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Heres

    (1992)

    Póza II

    No.: 155

    Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:34

    akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Jan Heres 2023, Jan Heres studoval na Akademii výtvarných umění v Praze nejdříve v ateliéru malířství I u Jiřího Sopka (2015–16) a posléze v ateliéru malířství III u Michaela Rittsteina. Svou tvorbu nadále posouval skrze stáže a rezidence v zahraničí. V…

    Current price: 45.000 CZK (1.875 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Lukáš Karbus

    (1982)

    Rajská zahrada

    No.: 156

    Auction price: 20.000 CZK (834 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:35

    akryl, plátno, 2005, 95,5 x 110,5 cm, sign. vzadu Karbus 2005

    Current price: 20.000 CZK (834 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Pražan

    (1979)

    Bez názvu

    No.: 157

    Auction price: 13.900 CZK (580 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:36

    olej, plátno, 2009, 111 x 190 cm, sign. vzadu Pražan 09

    Current price: 13.900 CZK (580 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Martin Toul

    (1983)

    Cyklista (z cyklu Obzory)

    No.: 158

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:37

    tuš, tempera, karton, 2022, 42 x 59,4 cm, značeno PD matto

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Martin Toul

    (1983)

    Rozmazanost oválového běžce

    No.: 159

    Auction price: 6.500 CZK (271 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:38

    tempera, tuš, tužka, 2023, 59,4 x 42 cm, sign. PD mallo, rám

    Current price: 6.500 CZK (271 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Rudolf Kudrnáček

    (1949)

    Zelený obelisk

    No.: 160

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:39

    akryl, plátno, 2015, 60 x 50 cm, monogr. PD R. K. 2015, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Rudolf Kudrnáček

    (1949)

    Hory

    No.: 161

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:40

    akryl, plátno, 2016, 60 x 50 cm, monogr. PD R. K. 2016, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Rudolf Kudrnáček

    (1949)

    Bodyguard

    No.: 162

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:41

    akryl, plátno, 2020, 70 x 70 cm, sign. na zadní straně, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Pavel Janouškovec

    (1961)

    Podzim v zahradě

    No.: 163

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:42

    akryl, plátno, 2021, 43 x 60 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek,

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Pavel Janouškovec

    (1961)

    Za svitu úplňku

    No.: 164

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:43

    akryl, plátno, 2022, 66 x 71 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek,

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Pavel Janouškovec

    (1961)

    Krajina za ostnatým drátem

    No.: 165

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:44

    akryl, plátno, 2020, 90 x 85 cm, sign. DU Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek,

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Blažíček Studenecký

    (1956)

    Svět prázdninový

    No.: 166

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:45

    akryl, tuš, běloba, papír, 2003, 41 x 58 cm, sign. LD Blažíček Fr., rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivana Fašianoková Rakoušová

    Hrátky v pralese

    No.: 167

    Auction price: 40.000 CZK (1.667 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:46

    akryl, akvarelový papír, 42 x 50 cm, rám, antireflexní sklo, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 40.000 CZK (1.667 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Petra Hřivnáčová

    Kudu

    No.: 168

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:47

    akryl, plátno, 2018, 80 x 80 cm, sign. PD P. Hříva 2018, napínací rám, na zadní straně popsáno autorkou, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Alice Koch-Gierlichs

    (1914-2009)

    Vitales Rot

    No.: 169

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:48

    olej, dřevotříska, 1997, 46 x 60,5 cm, sign. na zadní straně Alice Koch, Alice Koch-Gierlichs (narozena 27. června 1914 jako Alice Gierlichs v Kolíně nad Rýnem; † 21. října 2009) byla německá umělkyně, která dosáhla významu malbou, vitrážemi a mozaikami, ale především tapisériemi. Kromě velkého množ…

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Martin Mrkva

    (1989)

    Z cyklu Ženy

    No.: 170

    Auction price: 7.000 CZK (292 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:49

    olej na papíru adjustovaném na sololitu, 98 x 67 cm, sign. PD MMrkva, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 7.000 CZK (292 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Miroslav Štolfa

    (1930-2018)

    Příboj

    No.: 171

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:50

    olejový pastel, papír, 2008, 11,5 x 10 cm, sign. DU Miroslav Štolfa 08, rám

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Prášek

    (1950)

    Pankrác

    No.: 172

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:51

    akryl, plátno, 1976-X, 100 x 100,5 cm, monogr. LN KP 76, klínový rám, na zadní straně popsáno autorem, nalepen štítek s popisem, , disciple of Prof. G. Singier at École Nationale Supérieure des Beaux-Arts in Paris, later studied at École des Beaux-Arts St. Ouen

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Hubatka

    (1960)

    Lesní příhoda

    No.: 173

    Auction price: 5.800 CZK (242 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:52

    olej, plátno, 1991, 105 x 90 cm, sign. PD Hubatka 91, klínový rám,

    Current price: 5.800 CZK (242 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Libor Jaroš

    (1960)

    Cologvinten

    No.: 174

    Auction price: 6.500 CZK (271 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:53

    olej, plátno, 50 x 50 cm, sign. DU L. Jaroš, studied at The Secondary School in Brno, member of TT club

    Current price: 6.500 CZK (271 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Motýl v kostce ledu

    No.: 175

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:54

    tempera, plátno, 1996, 70,5 x 41 cm, sign. PD Kaiser 96, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vojtěch Kolařík

    (1938)

    Žena s papouškem

    No.: 176

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:55

    pastel, akvarel, papír, 2014, 46 x 30 cm, sign. LD Kolařík 2014, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Bedřich Soukup

    (1926-2004)

    Ležící akt

    No.: 177

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:56

    olej, karton, 2000, 50 x 70 cm, sign. LD VSoukup 00, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdeněk Adamec

    (1934-2017)

    Zamilovanost

    No.: 178

    Auction price: 23.500 CZK (980 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:57

    olej, plátno, 63,5 x 48,5 cm, sign. LD Adamec, rám,

    Current price: 23.500 CZK (980 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Barbora Pejšková

    (1979)

    Cesta

    No.: 179

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:58

    akryl, plátno, 2020, 100 x 120 cm, sign. PD Pejšk 20, klínový rám, autorka o své tvorbě: Nejčastější inspirací je pro mne krajina, či nějaké krajinné fragmenty. Dlouhodobě mne pak zajímá otázka vztahů v prostoru, světla v prostoru, bodu a linie v prostoru - tyto prvky se prolínají v mé práci bez ohl…

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Barbora Pejšková

    (1979)

    Bez názvu

    No.: 180

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:59

    akryl, plátno, 2020, 120 x 100 cm, sign. PD Pejšk 2020, klínový rám, autorka o své tvorbě: Nejčastější inspirací je pro mne krajina, či nějaké krajinné fragmenty. Dlouhodobě mne pak zajímá otázka vztahů v prostoru, světla v prostoru, bodu a linie v prostoru - tyto prvky se prolínají v mé práci bez o…

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Autoportrét

    No.: 181

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 19:00

    akryl, šelak, lepenka, 161,5 x 75 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of Josef Pajas, later of Jitka Svobodová at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiřina Hartingerová

    (1941)

    Letní volání

    No.: 182

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 19:01

    olej, karton, 33 x 48 cm, sign. PD Hartingerová, rám, vzadu štítek Certifikace: Autor ručí za pravost tohoto díla. Dílo bylo vytvořeno pouze v jediném originále

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.