Ivana Lomová
Ženy - muži
No.: 242Auction price: 6.250 CZK (261 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 23,3 x 43,2 cm, Volná kreslířská a grafická tvorba Ivany Lomové, zprvu v duchu tzv. české grotesky, s nadsázkou komentuje společenskou situaci a její vliv na psychiku jedince; postupně se emancipuje od ironie a získává hlubší existenciální vyznění. Významným tématem je paměť, vz…
Current price: 6.250 CZK (261 €)
Estimate: 9 000 - 12 000 CZK
Ivana Lomová
Ženy - lodě
No.: 281539Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:42
akvarel, papír, 1995, 29,1 x 40,5 cm, sign. DU Ivana Lomová 95, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at the atelier of doc. D. Rybarova at The Faculty of Architecture - The Czech Technical University in Prague
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Ivana Lomová
Pondělí, úterý, středa,...
No.: 281721Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:44
litografie, 1995, 43,5 x 45 cm, sign. DU Ivana Lomová 1995, č. 54/57, PD napsáno: tisk J. Tůma, Praha, LD slepotisková značka papíru Fabriano, papír nepatrně ohmataný, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at the atelier of doc. D. Rybarova at The Faculty of Architecture - The Czech Technical Universit…
Current price: 3.500 CZK (146 €)