-
Neznámý autor
Žena s děckem
No.: 15Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:14
olej, plátno, 42 x 52 cm, rám, zkrakelováno
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Večerní nálada
No.: 59Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:58
olej, plátno, 94 x 108 cm, sign. DU, rám
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Abstraktní kompozice
No.: 79Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 14:18
olej, kombinovaná technika, papír, 1992, 89 x 66 cm, sign. PD
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Štramberk s Trúbou
No.: 150Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:29
akvarel, papír, 48 x 63 cm, rám
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Srnčí v lese
No.: 193Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:12
olej, dřevo, 52 x 45,5 cm, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Hrad s krajinou
No.: 299Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:58
litografie, 34,5 x 52 cm, rám
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Motýl
No.: 309Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 18:08
koláž, tapiserie, 25 x 25 cm, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Kytice
No.: 281780Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:23
olej, plátno, 45,5 x 35,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Zátiší s ovocem a džbánkem
No.: 276808Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:24
tempera, sololit, 39 x 43,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Pane továrníku..
No.: 281823Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 04. 2024 18:07
tužka, papír, 13,5 x 25 cm, dole text: pan přednosta: Pane továrníku, já sem tu jakživ neviděl vytáhnout rybu z vody…, potrhaný papír na levé straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Beduín
No.: 274420Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 04. 2024 18:08
akvarel, tuš, papír, 24,5 x 17 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Skicy
No.: 217072Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 04. 2024 18:09
3x tuš, papír, 1931, 30 x 23 cm, 1x monogramováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Mužský profil
No.: 209409Auction price: 20 CZK (1 €)
Planned termination: 23. 04. 2024 18:10
tužka, papír, 30,3 x 22,6 cm, sign. PD Gors, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Mercuriális perénnis
No.: 209380Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 23. 04. 2024 18:11
tuš, papír, 33 x 17,3 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Krajina
No.: 281786Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 24. 04. 2024 18:39
olej, karton, 13 x 17 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Krajina s řekou
No.: 281802Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 24. 04. 2024 18:40
olej, plátno, 69 x 58,5 cm, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Zřícenina
No.: 281838Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 04. 2024 18:41
olej, plátno, 80,5 x 53 cm, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Luční krajina
No.: 281835Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 04. 2024 18:42
olej, plátno, 34,5 x 49,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
U řeky
No.: 281836Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 04. 2024 18:43
olej, plátno, 35,5 x 53,5 cm, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Strom
No.: 264692Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:48
olej, překližka, 24,6 x 15,9 cm, rám, na rámu drobné oděrky,
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Kytice
No.: 267122Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:22
akvarel, papír, 1965, 28 x 20 cm, rám,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Mísa na ovoce
No.: 281489Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 21:56
fajáns, 34 x 34 cm,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Návrh erbu
No.: 255250Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 06. 05. 2024 14:04
akvarel, tuš, papír, 28,5 x 16 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Orchidej
No.: 273770Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 06. 05. 2024 14:14
oil, canvas, 61 x 91,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Mlynářka
No.: 275968Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 06. 05. 2024 14:26
oil, canvas, kolem roku 1900, 74 x 53 cm, rám, consulted and verified by PhDr. Michael Zachar, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
Estimate: 17 000 - 22 000 Kč CZK
-
Neznámý autor
Přadlena
No.: 277492Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 06. 05. 2024 14:42
ink, pencil, paper, 23 x 18 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Dva muži ve světnici
No.: 186104Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 07. 05. 2024 14:00
pencil, aquarelle, paper, 1852, 11,3 x 9 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
Estimate: k CZK
-
Neznámý autor
Malíř selských motivů
No.: 197728Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 07. 05. 2024 14:04
lithography, 13,2 x 17,7 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
...a - hoj...
No.: 201123Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 07. 05. 2024 14:06
tuš, akvarel, papír, 22 x 12 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Strom
No.: 213149Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 07. 05. 2024 14:12
fotografie, 23 x 12 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED