Jiří Chadima
Pod sněhem
No.: 124Auction price: 22.000 CZK (917 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 15:00
tempera, sololit, 2023, 20 x 35 cm, sign. PD Chadima, rám, Chadimova tvorba je typická zachycením snové atmosféry kolem Vltavy. Pro své náladové scény volil autor převážně všední pohledy na mosty, náplavky, lodě či samotnou plynoucí řeku. Městská krajina se tak vyznačuje jistou barevnou jednoduchost…
Current price: 22.000 CZK (917 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
Estimate: 30 000 - 45 000 CZK
Jiří Chadima
Rybář a červená bójka
No.: 123Auction price: 18.000 CZK (750 €)
tempera, sololit, 2023, 15 x 40 cm, sign. PD Chadima 23, rám, Chadimova tvorba je typická zachycením snové atmosféry kolem Vltavy. Pro své náladové scény volil autor převážně všední pohledy na mosty, náplavky, lodě či samotnou plynoucí řeku. Městská krajina se tak vyznačuje jistou barevnou jednoduch…
Current price: 18.000 CZK (750 €)
Estimate: 30 000 - 45 000 CZK
Jiří Chadima
Jaro
No.: 122Auction price: 13.000 CZK (542 €)
tempera, sololit, 2020, 19,5 x 20,5 cm, sign. PD Chadima, rám, Své výtvarné školení Chadima absolvoval na VŠUP u prof. Fišárka. Vystavoval jako host na členských výstavách SČUG Hollar. Od roku 1961 byl autor členem tvůrčí skupiny Radar, kde se věnoval tématům městského prostředí a průmyslové krajiny…
Current price: 13.000 CZK (542 €)
Estimate: 30 000 - 45 000 CZK
Jiří Chadima
Zdechovice I.
No.: 281386Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 17:51
watercolor, mixed media, paper, 1955, 18,5 x 21 cm, signed lower/right Chadima, passepartout, frame, the disciple of prof. Kaplicky at The State Graphic School in Prague and prof. Fisarek at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Radar
Current price: 12.000 CZK (500 €)