Michael Rittstein

  • Michael Rittstein

    Akrobat

    No.: 71

    Auction price: 180.000 CZK (7.500 €)

    Planned termination: 25. 04. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2009, 30 x 40 cm, sign. PD 2009 M. Rittstein, rám, vzadu popsáno autorem, autor je významným představitelem české figurativní malby, dlouhá léta vedl ateliér malby na AVU v Praze a byl rovněž členem skupiny 12/15. Jeho práce přesahuje významem české současné umění, o čemž svědčí i  je…

    Current price: 180.000 CZK (7.500 €)

    Estimate: 250 000 - 350 000 CZK