MICL
(1969)
Srážka
No.: 114Auction price: 34.000 CZK (1.417 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 15:00
olej, plátno, 2017, 90 x 135 cm, sign. PD MICL 17, MICL je současný sochař a malíř, absolvent AVU. S realitou ve svých malbách však zachází velmi svévolně do té roviny, že se realita podobá spíše divokému snu. Typické jsou pro něj groteskní a erotické motivy, vždy ve svých malbách obsahuje i smysl p…
Current price: 34.000 CZK (1.417 €)
Estimate: 50 000 - 70 000 CZK