Různí autoři
Máchovské motivy (konvolut 15 položek)
No.: 238830Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 08. 04. 2024 15:46
pohlednice, reprodukce, fotokopie, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Různí autoři
Česká původní grafika II.
No.: 186511Auction price: 2.300 CZK (96 €)
Planned termination: 10. 04. 2024 14:18
various techniques, all sign., Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.300 CZK (96 €)
Různí autoři
Česká původní grafika I.
No.: 186512Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 10. 04. 2024 14:20
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Různí autoři
Česká původní grafika III.
No.: 186513Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 10. 04. 2024 14:22
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Různí autoři
Česká původní grafika II.
No.: 228647Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Planned termination: 10. 04. 2024 14:40
10x grafika, autoři: P. Dillinger - lept, A. Moravec - suchá jehla, V. Mašek - rytina, K. Svolinský - dřevoryt, V. Sychra - dřevoryt, P. Dillinger - linoryt, K. Šěch - dřevoryt, 2x K. Vik - dřevoryt, K. Štěch - lept CHYBÍ, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Provenance: Antiquarian Ost…
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Různí autoři
Česká původní grafika I.
No.: 228648Auction price: 1.700 CZK (71 €)
Planned termination: 10. 04. 2024 14:42
10x grafika, autoři: V. Mašek - litografie, A. Moravec - dřevoryt, V. Sychra - lept, K. Svolinský - dřevoryt, P. Dillinger - lept, K. Vik - dřevoryt, V. Fiala - rytina, K. Štěch - dřevořez, O. Kerhart - litografie, K. Štika - litografie, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Provenance: …
Current price: 1.700 CZK (71 €)