Luboš Vetengl

(1988)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Strojnický hřbitov

    No.: 19687

    Auction price: 107.000 CZK (4.280 €)

    START AUCTION ...

    olej, plátno, 2011, 135 x 116 cm, sign. zezadu Vetengl 2011, moje první myšlenka byla, že se hřbitov (město mrtvých) do jisté míry podobá městu (město živých). A to v rovině urbanistického řešení. V obou případech zde nalézáme hlavní ulice, jež se rozvětvuji do menších a ještě menších uliček. Máme …

    Current price: 107.000 CZK (4.280 €)