Jan Karpíšek

(1981)

  • Jan Karpíšek

    (1981)

    Splynutí s krajinou

    No.: 19680

    Auction price: 43.800 CZK (1.752 €)

    START AUCTION ...

    akryl, plátno, 2016, 116 x 126 cm, sign. vzadu Jan Karpíšek

    Current price: 43.800 CZK (1.752 €)

    Estimate: k CZK