Lukáš Miffek
(1978)
Pak těsto vyválej, na tenké pruhy, dozadu nekoukej, na věrné druhy.
No.: 115Auction price: 65.000 CZK (2.709 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 15:00
olej, plátno, 2021, 120 x 100 cm, sign. vzadu Miffek, absolvent ateliéru malby u prof. Střížka a prof. Rittsteina a člen skupiny Natvrdlí si dokázal vytvořit zcela originální svět obývaný vyzývavými ženami, hrachovými lusky, kaktusy, fast foodem a v poslední době také roboty. Miffek se svou stylizov…
Current price: 65.000 CZK (2.709 €)
Estimate: 70 000 - 90 000 CZK
Lukáš Miffek
(1978)
To the yogurt
No.: 281422Auction price: 2.800 CZK (117 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 18:27
2008, 48 x 33 cm, signed lower/right Lukáš Miffek 08, frame, no. 74/100, the disciple of prof. A. Strizek at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 2.800 CZK (117 €)