Bidden items

  • Michael Rittstein (Fine art (171st Christmas auction))

    Polibek

    No.: 246

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 12. 12. 2019 15:00

    uhel, pastel, papír, 39,8 x 31,4 cm, sign. PD M. Rittstein, při okrajích lehce pokrčený papír, , studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of Volne seskupen 12/15, Still even late, member of Nova skupin…

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

    Odpadky

    No.: 245

    Na silnici

    No.: 244

    uhel, pastel, papír, 39,8 x 31,4 cm, sign. LD M. Rittstein, při okrajích lehce pokrčený papír, , studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of Volne seskupen 12/15, Still even late, member of Nova skupin…

  • Josef Žáček (Fine art (171st Christmas auction))

    Spatium

    No.: 243

    Auction price: 15.000 CZK (600 €)

    triptych, kombinovaná technika, papír, 92,5 x 66,7 cm, rám

    Current price: 15.000 CZK (600 €)

  • Jan Šafránek (Fine art (171st Christmas auction))

    Podivný skok

    No.: 242

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    akvarel, papír, 2013, 41,8 x 29,5 cm, sign. DU Šafránek 2013, the private disciple of J. Eisler and J. Kriz, disciple of prof. L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member and co-founder of the group Tolerance´95

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

    Ten pohled

    No.: 241

    akvarel, papír, 2013, 41,8 x 29,5 cm, sign. PD Šafránek 2013, the private disciple of J. Eisler and J. Kriz, disciple of prof. L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member and co-founder of the group Tolerance´95

  • Zdeněk Hošek (Fine art (171st Christmas auction))

    Vážka

    No.: 240

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    akvarel, běloba, tužka, papír, 61 x 43 cm, monogr. PD ZH, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Markéta Urbanová (Fine art (171st Christmas auction))

    (1978)

    No.: 239

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    akryl, plátno, 2011, 60 x 45 cm, sign. vzadu Urbanová

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Jaroslav Jerry Svoboda (Fine art (171st Christmas auction))

    Potopa

    No.: 238

    kombinovaná technika, koláž, asambláž, plátno, 2001, 70 x 52,5 cm, sign. na zadní straně Svoboda, klínový rám, obraz Potopa vznikl jako inspirace malby Gustava Dorého (Genesis, kapitola 7: 19-24), obraz tvoří volnou trilogii s obrazy Havěť a Polámal se mraveneček, na zadní straně popsáno autorem a z…

    Krajina modré spirály

    No.: 237

    olej, akryl, plátno, 1994, 50 x 40 cm, sign. PD a na zadní straně Svoboda 94, rám, autor o vzniku díla: "Inspirováno Sigmundem Freudem, který píše o pronikání do těla a naší mysli v podobe snu coby supa.. Je to surealistický náhled do jiné dimenze v nás samých, něco jako náš vnitřní svět.. v kt…

  • Jan Spěváček (Fine art (171st Christmas auction))

    (1973)

    Starý lom

    No.: 236

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    olej, plátno, 1998, 31 x 36 cm, sign. PD J Spěváček 98, rám, studied at The Secondary School of Applied Arts for Glassmaking in Kamenicky Senov, The Art School of Vaclav Hollar in Prague, the disciple of prof. Naceradsky at The Faculty of Fine Arts - The University of Technology in Brno, attended th…

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Jana Reinerová (Fine art (171st Christmas auction))

    Střešovice pod sněhem

    No.: 235

    akryl, plátno, 20 x 20 cm, sign. PD Reinerová, rám, na zadní straně popsáno autorkou a značeno autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Praha mých snů (Martinská)

    No.: 234

    akryl, plátno, 24 x 18 cm, sign. PD Reinerová, rám, na zadní straně popsáno autorkou a značeno autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Dvorky Malé Strany (Sudek)

    No.: 233

    akryl, plátno, 18 x 24 cm, sign. PD Reinerová, rám, na zadní straně popsáno autorkou a značeno autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Jiří Ptáček (Fine art (171st Christmas auction))

    Břeh

    No.: 232

    Auction price: 8.000 CZK (320 €)

    olej, sololit, 69 x 58 cm, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 8.000 CZK (320 €)

  • Ivan Ouhel (Fine art (171st Christmas auction))

    Jarní krajina

    No.: 231

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    tempera, papír, 1991, 20 x 15 cm, sign. PD I. Ouhel 91, rám, the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Neznámý autor (Fine art (171st Christmas auction))

    Zvláštní přeměna ptáků a lidí v přítomnosti II.

    No.: 230

    olej, dřevo, 1994, 40 x 100 cm, sign. PD, rám, vzadu nalepen štítek s kresbou a popisem, na rámu drobné oděrky

  • Stefan Milkov (Fine art (171st Christmas auction))

    Voyeur

    No.: 229

    Auction price: 108.000 CZK (4.320 €)

    Current price: 108.000 CZK (4.320 €)

  • Zdena Höhmová (Fine art (171st Christmas auction))

    Pyramida

    No.: 228

    kombinovaná technika, olej, plátno, 1992, 44,5 x 44 cm, sign. DU Z. Höhmová 92, rám, studied at The Secondary School of Applied Arts in Brno, the disciple of O. Oplt and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Q

    Cesta

    No.: 227

    olej, plátno, 1998, 38 x 33 cm, sign. LD Z. Höhmová 98, rám, studied at The Secondary School of Applied Arts in Brno, the disciple of O. Oplt and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Q

  • Jiří Havlík (Fine art (171st Christmas auction))

    Postavy

    No.: 226

    Auction price: 11.000 CZK (440 €)

    olej, karton, 1993, 80 x 60 cm, sign. LD Havlík 8.8. 93, rám, popraskaná malba, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 11.000 CZK (440 €)

    Pohoda

    No.: 225

    olej, tužka, karton, 2003, 29 x 40 cm, sign. LD Havlík 27.5. 2003, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • František Ringo Čech (Fine art (171st Christmas auction))

    Naši předkové

    No.: 224

    Auction price: 63.000 CZK (2.520 €)

    olej, plátno, 2017, 69 x 106 cm, sign. LN Ring 2017, rám

    Current price: 63.000 CZK (2.520 €)

  • Grötshel (Fine art (171st Christmas auction))

    No.: 223

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    olej, plátno, 1966, 26 x 98 cm, sign. PD Grötshel 1966, rám

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

  • T.A.K. Tadeusz Andrzej Krawczyszyn Filip (Fine art (171st Christmas auction))

    Krásný vztah

    No.: 222

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    olej na masonitu, akryl, textura, 1997, 42 x 52 cm, sign. DU Filip 97, rám, vzadu popsáno 23. III. 97, Filip TAK

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Daniela Benešová (Fine art (171st Christmas auction))

    Strom

    No.: 221

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    olej, deska, 1997, 55 x 44 cm, sign. LD D. H. Benešová 97, rám, the disciple of E. Filla at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, one year study at the atelier of A. Strnadel, member of The Association of Prague Painters and The Association of Free Graphic

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Tadeusz Bartoš (Fine art (171st Christmas auction))

    (1970)

    Ostrov

    No.: 220

    olej, vosk, bambusový papír, 2019, 100 x 70 cm, sign. PD TADE 2019, Originální malba na bambusovém papíru. Autor zde testuje možnosti improvizace. Námět obrazu vzniká v průběhu tvorby. Je to hra, kde výsledný obraz je neočekávaný, pocházející z podvědomí., Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied…

  • František Tichý (Fine art (171st Christmas auction))

    (1896-1961)

    Lev Boby

    No.: 219

    suchá jehla, 1939, 15 x 22 cm, sign. PD Tichý 39, rám, the disciple of prof. J. Obrovsky, V. Nechleba and K. Krattner, member of Devetsil, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB, The Manes Association of Fine Artists, The Czech Academy of Science and Arts

    (1896-1961)

    Hlavy Geuzů (Mstivá kantiléna)

    No.: 218

    suchá jehla, 1948, 11,1 x 8,4 cm, sign. DU Tichý, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Obrovsky, V. Nechleba and K. Krattner, member of Devetsil, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB, The Manes Association of Fine Artists, The Czech Academy of Science and Ar…

    (1896-1961)

    Hlava černocha

    No.: 217

    litografie, 1936, 23,5 x 16,5 cm, značeno na kameni PD Tichý 86, papírová pasparta, při okraji mírně zašpiněno, , the disciple of prof. J. Obrovsky, V. Nechleba and K. Krattner, member of Devetsil, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB, The Manes Association of Fine Artists, The Czech …