Bidden items

  • Josef Čapek (On-line auction)

    (1887-1945)

    No.: 239569

    Auction price: 5.500 CZK (220 €)

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:22

    tužka, papír, 4 x 6,3 cm, rám, na rámu drobná poškození, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 5.500 CZK (220 €)

  • Jiří Hudeček (On-line auction)

    (1909-1990)

    Horská řeka

    No.: 239571

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:24

    uhel, papír, 1954, 41 x 56 cm, sign. PD Jiří Hudeček 54, rám

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Otto Jelen (On-line auction)

    (1898-?)

    Dívka s vědry

    No.: 239572

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:25

    akvarel, tuš, papír, 1942, 60 x 47,5 cm, sign. PD O. Jelen 42, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Koluch (On-line auction)

    (1894-?)

    Karpatská vesnice

    No.: 239573

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:26

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Pravoslav Kotík (On-line auction)

    (1889-1970)

    Akt muže a ženy

    No.: 239574

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:27

    tužka, pastel, papír, 1953, 30 x 21 cm, sign. LD P.Kotík 14.IX.53, rám, the disciple of prof. E. Dite, K. V. Masek and J. Schikaneder at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, The Umelecka beseda and The Social group Ho-Ho-Ko-Ko

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

  • Jan Malý? (On-line auction)

    Březový háj

    No.: 239575

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:28

    lavírovaná tuš, papír, 1937, 50 x 43 cm, sign. PD J. Malý 1937, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • František Mracký (On-line auction)

    (1900-1971)

    Velká Deštná - Orlické hory

    No.: 239576

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:29

    akvarel, papír, 31 x 45 cm, sign. PD Franta Mracký, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Karel Oberthor (On-line auction)

    Bukovec

    No.: 239577

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:30

    tužka, akvarel, papír, 1955, 10,8 x 14,9 cm, sign. DU K. Oberthor 58, použito jako pohlednice Josefu Hrachovcovi, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na p, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Pra…

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Český Krumlov

    No.: 239578

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:31

    tužka, akvarel, papír, 1956, 10,9 x 15 cm, sign. DU K. Oberthor 58, použito jako pohlednice Josefu Hrachovcovi, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic…

  • Hana Pluhařová (On-line auction)

    (1912-1956)

    No.: 239579

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:32

    akvarel, papír, 36,5 x 29,8 cm, zažloutlý papír

  • Václav Sivko (On-line auction)

    (1923-1974)

    Krajina se stromem

    No.: 239580

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:33

    lavírovaná kresba tuší, 1944, 31 x 44 cm, sign. LD V. Sivko 44, pokrčený, místy poškozený papír, the disciple of prof. J. Vodrazka at The State Graphic School in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association …

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Václav Souček (On-line auction)

    (1887-1941)

    Autoportrét Václava Součka

    No.: 239581

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:34

    akvarel, papír, 24 x 20,5 cm, sign. PD Souček, rám, na rámu droné oděrky,

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

    (1887-1941)

    No.: 239582

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:35

    akvarel, papír, 1949, 19,7 x 28,7 cm, sign. PD Souček 49, rám, na rámu oděrky,

  • Karel Souček (On-line auction)

    (1915-1982)

    Ležící akt

    No.: 239583

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:36

    tempera, papír, 1980, 42 x 60 cm, sign. LD K. Souček 80, při okraji lehce roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Hofbauer, J. Benda, J. Obrovsky, member of Skupina 42, The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Fernand Vácha (On-line auction)

    (1903-?)

    Návrh na kostým

    No.: 239584

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:37

    2x akvarel, běloba, pastel, papír, 31,3 x 22,8 cm, sign. PD Fernand Vácha, Film: Dalibor, 1956, režie Václav Krška; Zeman Václav v bitevním - přítel Daliborův; Zeman Tobiáš v bitevním - Daliborův věrný, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Vincenc Vingler (On-line auction)

    (1911-1981)

    Páv

    No.: 239585

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:38

    pastel, papír, 1953, 18 x 25,5 cm, sign. LD Vingler 53, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Charlotte Weyrother - Mohr Piepenhagenová (On-line auction)

    (1821-1902)

    No.: 239586

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:39

    tužka, papír, 21,7 x 29,7 cm, sign. PD Lotti Weyrother, při okrajích lehce pokrčený papír, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

  • Jan Zachariáš Quast (On-line auction)

    (1814-1891)

    Pták na květech

    No.: 239587

    Auction price: 5.900 CZK (236 €)

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:40

    kombinovaná technika, akvarel, tuš, papír, 1868, 20,5 x 15,4 cm, monogr. PD Z.Q. 1868, návrh na karlovarský porcelán, na papíře drobné skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 5.900 CZK (236 €)

  • Jan Bauch (On-line auction)

    (1898-1995)

    Portrét ženy

    No.: 239588

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:41

    tuš, tempera, kombinovaná technika, 1980, 13,9 x 16,8 cm, sign. LD Jan Bauch 1980, na ručním papíře s vodotiskem Velké Losiny, the disciple prof. E. Dite and V. H. Brunner at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of T…

  • Václav Bláha st. (On-line auction)

    (1922)

    Břeh v zimě

    No.: 239589

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:42

    akvarel, papír, kresba, 1997, 40 x 56,5 cm, sign.DU V. Bláha 97, the disciple of K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and the group Radar

  • Václav Bubeníček (On-line auction)

    (1913-1989)

    Belveder

    No.: 239590

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:43

    olejová tempera, karton, 33,5 x 29 cm, sign. PD V. Bubeníček, rám, v horní části mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

    (1913-1989)

    Dáma v růžovém

    No.: 239591

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:44

    tempera, akvarel, tuš, papír, 1972, 28 x 19,5 cm, sign. PD V. Bubeníček 72, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    (1913-1989)

    Sedící dívka

    No.: 239592

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:45

    akvarel, tuš, papír, 1959, 22 x 20 cm, sign. LD V. Bubeníček 59, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

  • Ondřej Coufal (On-line auction)

    (1979)

    Strach

    No.: 239593

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:46

    tužka, papír, 1991, 20,6 x 28,8 cm, sign. PD O. Coufal 28.-29.91, rám, na rámu drobné oděrky

  • Armen Eloyan (On-line auction)

    (1966)

    Tabule

    No.: 239594

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:47

  • Vladimír Fuka (On-line auction)

    (1922-1977)

    Pohádková bytost

    No.: 239595

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:48

    4x fix, papír, vše 29,7 x 21 cm, složeno ze 4 čtvrtek formátu A4

    (1922-1977)

    Váza s kytkou

    No.: 239596

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:49

    fix, papír, 1967, 29,7 x 21 cm, PD datováno 26. 2. 1967

  • Gnatta (On-line auction)

    V severní Africe

    No.: 239597

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:50

    akvarel, papír, 22,5 x 29,5 cm, sign. PD Gnatta, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Václav Hejna (On-line auction)

    (1914-1985)

    Ležící akt dívky

    No.: 239598

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:51

    akvarel, tuš, papír, 48 x 63 cm, sign. PN Hejna, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek at The University of Architecture in Prague, studied at Ecole des Beaux Arts v Paris, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Art…

    (1914-1985)

    No.: 239599

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:52

    tužka, akvarel, papír, 57,5 x 44 cm, sign. LN V. Hejna, na rámu oděrky, prasklé sklo, , the disciple of prof. O. Blazicek at The University of Architecture in Prague, studied at Ecole des Beaux Arts v Paris, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Art…