Bidden items
LIST OF AUTHORS-
Vladislav Röhling (On-line auction)
(1878-1949)
Kostel
No.: 263490Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:34
lept, 17,3 x 13,5 cm, sign. PD V. Röhling , rám, značeno LD V. Röhling, pod signaturou tištěny iniciály VR, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of F. Zenisek
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Danihelka (On-line auction)
U sádku
No.: 263698Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:36
tuš, papír, 1961, 25,5 x 36 cm, sign. PD F.V. Danihelka 1961, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Vít Blažek (On-line auction)
Zátiší s citrony
No.: 263700Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:38
olej, karton, 29 x 29 cm, sign. LD Frant Vít Blažek, rám, na zadní straně autorský štítek s popisem a razítkem ČFVU, malba krakelována, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kateřina Bártová (On-line auction)
Les v zimě
No.: 263705Auction price: 320 CZK (14 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:40
tempera, běloba, tuš, papír, 29 x 21 cm, sign. PD Bártová, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 320 CZK (14 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Hořánek (On-line auction)
(1925-1995)
Groteska
No.: 264015Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:42
lithography, 1992, 50 x 33,5 cm, signed lower/right Hořánek 92, no. 49/70, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artist…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pat Gangnon (On-line auction)
Klauni
No.: 264244Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:44
2 x tuš, papír, 10 x 8,6 a 8 x 8 cm, pasparta, dole pod kresbou věnování: To jitka forejtová with love from Pat Gangnon 1985 a na druhé kresbě dole text: With fond memories of our visit in Prague Pat gangnon 85, 1965-66, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Petr Kožíšek (On-line auction)
(1972)
Portrét s brýlemi
No.: 264364Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:46
serigrafie, 2005, 44,7 x 30,3 cm, sign. PD Kožíšek 05, a.t., poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor (On-line auction)
Strom
No.: 264692Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:48
olej, překližka, 24,6 x 15,9 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladislav Röhling (On-line auction)
(1878-1949)
Chrám sv. Víta
No.: 264695Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:50
lept, 1945, 37 x 32,5 cm, sign. PD V. Röhling, rám, LD značeno v desce Röjling 45, zvlněný papír, místy skvrnky, rám otlučený , Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of F. Zenisek
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Šindelek (On-line auction)
Přímořská vila
No.: 264950Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:52
akvarel, uhel, papír, 19,8 x 29 cm, sign. PD Šindelek , rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor (On-line auction)
Milovaný kraj - Návraty I
No.: 264952Auction price: 120 CZK (5 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:54
linoryt, 20 x 13,3 cm, sign. PD F. Fišer, pasparta, zkušební tisk, zašlá páska pasparty, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 120 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miloslav Nováček (On-line auction)
(1923-1994)
Motýli
No.: 264953Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:56
serigrafie, 15,2 x 12,7 cm, sign. PD M. Nováček, pasparta, č. 117/150, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Lorenc (On-line auction)
Chalupa v horách
No.: 264955Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:58
olej, plátno, překližka, 1958, 21 x 32,5 cm, sign. PD Lorenc 1958, rám, malba zažloutlá, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Lukavský (On-line auction)
(1924-1984)
Horská krajina s potokem
No.: 264956Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:00
dřevoryt, 24 x 18,4 cm, sign. PD Lukavský, rám, rám mírně zašlý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ferdinand Rubeš (On-line auction)
(1887-1944)
Pohled na Karlův most
No.: 265800Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:02
akvarel, tuš, papír , 24,3 x 55,5 cm, sign. PD Rubeš , rám, pasparta mírně zašlá, rám místy otlučený , pasparta zašlá , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michal Romberg (On-line auction)
(1918-1982)
Návrh kostýmu Ladislava Peška
No.: 265830Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:04
akvarel, tuš, papír, 21 x 16,5 cm, DU M. Romberg, rám, PH Pešek, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of F. Kysela, member of UB
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Slíva (On-line auction)
(1947)
Cibulka
No.: 266177Auction price: 3.200 CZK (134 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:06
dry needle, 21,5 x 19,5 cm, signed lower/right Jiří Slíva, a. t., Aantiqari.at Radhošťská, , the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pravoslav Kotík (On-line auction)
(1889-1970)
Dívky
No.: 266310Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:08
lept, 1950, 14,8 x 21,2 cm, sign. PD P. Kotík 1950, pasparta, č. A/6, zažloutlý papír, pasparta mírně otřepená, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite, K. V. Masek and J. Schikaneder at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine …
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Rastislav Michal (On-line auction)
(1936)
Ráno v Paříži
No.: 266367Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:10
litografie, 1976, 44 x 29 cm, sign. PD Michal, č. 7/12, na zadní straně popsáno autorem, LD monogr. na kameni M, v horní části lehce ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor (On-line auction)
Abstraktní kompozice
No.: 266390Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:12
serigrafie, 1977, 59,5 x 49,2 cm, sign. LD 77, papír při krajích mírně ohmataný, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
J. V. Schwarz (On-line auction)
(1908-1988)
Venuše
No.: 266751Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:14
dřevořez, 1965, 20 x 9,2 cm, sign. PD J. V. Schwarz, LD 7. 3. 65 České Budějovice, papír nepatrně zažloutlý, místy lehce pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
J. V. Schwarz (On-line auction)
(1908-1988)
Silueta
No.: 266752Auction price: 120 CZK (5 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:16
dřevořez, 16 x 9,9 cm, sign. PD J. V. Schwarz, pasparta, LD lehce patrné PF po vygumování, v rozích papíru zažloutlé trojúhelníky, na levém okraji papíru zažloutlý proužek, u horního okraje na dvou místech přilepeno hnědou papírovou páskou k paspartě, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 120 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Šindelek (On-line auction)
Eforie Sud
No.: 267049Auction price: 180 CZK (8 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:18
akvarel, tuška, papír, 1969, 21,5 x 41 cm, sign. PD Šindelek 69, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 180 CZK (8 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Šindelek (On-line auction)
Kanoe na mořském břehu
No.: 267050Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:20
tempera, karton, 1969, 24,5 x 47 cm, sign. PD Šindelek 69, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor (On-line auction)
Kytice
No.: 267122Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:22
akvarel, papír, 1965, 28 x 20 cm, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Prchal (On-line auction)
Autoškola
No.: 267177Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:24
tuš, papír, 21 x 29,7 cm, sign. PD JP, nahoře v kresbě text: Říkal jste, abych zahřála motor!, PD tužkou: Prchal-Pajmanová; 36, v pravém dolním rohu šedá šmouha, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Prchal (On-line auction)
Rybaření
No.: 267178Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:26
tuš, papír, 21 x 29,7 cm, sign. PD JP, PH text ...Takhle daleko od splávku ...Takhle daleko od žížaly!, PD tužkou Prchal-Pajmanová; 24,5%, po okrajích papíru nékolik šedých šmouh /otisků prstů, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Prchal (On-line auction)
Pomlázka
No.: 267179Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:28
tuš, papír, 21 x 29,7 cm, sign. LD JP, dole pod kresbou text: Jó, Zuzanka je doma, ale upozorňuju tě, že ji řežu denně a je to stejně houby platný!, PH tužkou Prchal-Pajmanová, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
C. E. Wagstaff (On-line auction)
Lord Clarendon
No.: 267251Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:30
mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by C. E. Wagstaff from the Picture in the Bodleian Library, mírně zažloutlý papír, při horním okraji skvrna od vody, na levém okraji papír lehce ušpiněn, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
E. Scriven (On-line auction)
Sir W. Herschell
No.: 267252Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:32
mědirytina, 13 x 10,1 cm, značeno PD Engraved by E. Scriven, LD Painted by J. Russell R.A., při levém okraji žluté flíčky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED