Bidden items
LIST OF AUTHORS-
František Vavřina (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1879-1935)
Tůň
No.: 20Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:19
olej, lepenka, 48,5 x 34 cm, sign. PD Vavřina, rám
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Šmíd (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Řeka
No.: 21Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:20
olej, lepenka, 30,5 x 48 cm, sign. PD Šmíd, rám
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Gareis (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1837-1922)
Turnov
No.: 22Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:21
olej, plátno, lepenka, 17,5 x 27 cm, rám
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Krajinka
No.: 23Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:22
olej, lepenka, 21 x 31 cm, sign. PD , rám
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Stein (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1888-?)
Hradčany
No.: 24Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:23
olej, plátno, 69,5 x 49,5 cm, sign. PD V. Stein, rám, místy drobné dirky v plátně
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Horské chaty
No.: 25Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:24
litografie, 17 x 22 cm, sign. PD, rám, č. 31/100
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
J. Zatloukal (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Hodslavice
No.: 26Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:25
olej, plátno, 73 x 90 cm, sign. PD J. Zatloukal, rám
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Pavlík (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1905-1991)
Krajina
No.: 27Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:26
olej, plátno, 1938, 68 x 98 cm, sign. PD B. Pavlík 38, rám, protrženo
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Hála (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1890-1959)
Žně
No.: 28Auction price: 50.000 CZK (2.084 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:27
olej, rám, 110 x 150,5 cm, sign. LD Jan Hála 1938, rám, rám není upěvněn k obrazu
Current price: 110.000 CZK (4.584 €)
Last auctioneer: ID1**2 History of bids
-
MH (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Jaro
No.: 29Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:28
tapiserie, 156 x 127,5 cm, DU značeno MH, rám
Current price: 30.000 CZK (1.250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Most v Oseckém údolí
No.: 30Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:29
olej, plátno, 1904, 63 x 86 cm, sign. PD, rám
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Voleský (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1895-1932)
Jiráskovo údolí
No.: 31Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:30
olej, plátno, 62 x 68 cm, sign. LD J. Voleský , rám
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: ID7**6 History of bids
-
Václav Martínek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1873-1964)
Kvetoucí Janovec u Příbramy
No.: 32Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:31
olej, lepenka, 1939, 34 x 50 cm, rám
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Starý dům u Hroznů
No.: 33Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:32
tempera, lepenka, 24,5 x 30 cm, sign. LD Tomek, rám
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Šťastný (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Stará radnice
No.: 34Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:33
olej, lepenka, 1925, 39 x 33 cm, PD monogr. KŠ 25, rám
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID1**5 History of bids
-
František Motyčka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1904-1984)
Dům u Hroznů
No.: 35Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:34
tempera, lepenka, 1938, 69 x 61 cm, sign. PD Motyčka 1938, rám
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: ID1**5 History of bids
-
Josef Václav Síla (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1908-1989)
Pohled z Luckého vrchu
No.: 36Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:35
akvarel, lepenka, 32,5 x 63 cm, sign. PD Síla, rám
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Na dvorku
No.: 37Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:36
tisk, 36,5 x 31,5 cm, sign. LD v tisku, rám
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Jaroslav Procházka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Praha v zimě
No.: 38Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:37
olej, lepenka, 49 x 69 cm, sign. PD Jaro Procházka, rám
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Váza
No.: 39Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:38
glazovaná pálená hlína, v. 32 cm
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Váza
No.: 40Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:39
glazovaná pálená hlína, v. 28 cm
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Váza
No.: 41Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:40
glazovaná pálená hlína, v. 27 cm
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Max Švabinský (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1873-1962)
Bedřich Smetena
No.: 42Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:41
dřevoryt, 31 x 26 cm, sign. PD M. Švabinský, rám, č. 196/200
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
-
Bedřich Andrle (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1904-1967)
Chalupa
No.: 43Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:42
olej, plátno, 38,5 x 47,5 cm, sign. PD Bed. Anderle, rám, the private study at the atelier of A. Kalvoda and J. Hlavin, member of SVU Marold
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Luděk Pešek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1919-1999)
Zelená Hora
No.: 44Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:43
olej, plátno, 55 x 65 cm, sign. PD Pešek, rám
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Koníček (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Švihov
No.: 45Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:44
olej, plátno, 55 x 65 cm, sign. PD O. Koníček, rám
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Luděk Pešek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Kostel sv. Jakuba
No.: 46Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:45
olej, plátno, 77 x 57 cm, sign. PD Pešek, rám
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Ferdinand Pistorius (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1899-1985)
Jitro na Úhlavě
No.: 47Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:46
olej, plátno, 40 x 50 cm, sign. PD, rám
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Daněk Sedláček (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1892-1974)
Žně
No.: 48Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:47
olej, lepenka, 1940, 49 x 64 cm, sign. PD Daněk Sedláček 1940, rám
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
-
František Daněk Sedláček (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1892-1974)
Žně
No.: 49Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:48
olej, plátno, 48,5 x 64 cm, sign. PD Daněk -Sedláček , rám
Current price: 4.600 CZK (192 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids