Jiří Načeradský

  • Jiří Načeradský

    Geometrická kompozice

    No.: 41

    Auction price: 75.000 CZK (3.000 €)

    Planned termination: 28. 03. 2019 15:00

    olej, sololit, 1986, 71 x 104,5 cm, sign. DU Načeradský 86, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 75.000 CZK (3.000 €)

  • Jiří Načeradský

    Muž

    No.: 40

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    akvarel, tempera, tuš, papír, 1992, 60 x 41,5 cm, sign. PD Načeradský 92, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

  • Jiří Načeradský

    Ležící

    No.: 39

    Auction price: 7.000 CZK (280 €)

    akvarel, pastel, papír, 1994, 43 x 62 cm, sign. DU Načeradský 94, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 7.000 CZK (280 €)

  • Jiří Načeradský

    Rozcvička

    No.: 38

    Auction price: 6.900 CZK (276 €)

    tuš, akvarel, papír, 2005, 50 x 70 cm, sign. DU Načeradský 2005, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 6.900 CZK (276 €)

  • Jiří Načeradský

    Muž

    No.: 37

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    akvarel, papír, 1992, 61 x 43 cm, sign. PD Načeradský 92, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Jiří Načeradský

    No.: 36

    Auction price: 5.500 CZK (220 €)

    pastel, papír, 2004, 41 x 58,5 cm, sign. DU Načeradský 2004, rám, , the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 5.500 CZK (220 €)

  • Jiří Načeradský

    Galaktické děti

    No.: 35

    akvarel, tužka, papír, 1979, 49 x 34,5 cm, sign. PD Načeradský 79, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Tři ženy

    No.: 34

  • Jiří Načeradský

    Muži

    No.: 33

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    akvarel, tuš, papír, 42 x 58 cm, sign. PD Načeradský, oboustranná kresba, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

  • Jiří Načeradský

    Těla

    No.: 32

    Auction price: 2.900 CZK (116 €)

    akvarel, tuš, papír, 2004, 21,5 x 29 cm, sign. LD Načeradský 2004, oboustranná kresba, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 2.900 CZK (116 €)

  • Jiří Načeradský

    Těla

    No.: 31

    akvarel, papír, 2004, 21 x 29,5 cm, sign. DU Načeradský, sign. vzadu Načeradský 2004, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Tančící ženy

    No.: 103

    Auction price: 3.300 CZK (132 €)

    litografie, 2010, 55 x 81 cm, sign. DU Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 3.300 CZK (132 €)

  • Jiří Načeradský

    Tanečnice

    No.: 102

    Auction price: 2.300 CZK (92 €)

    litografie, 2010, 38 x 32,2 cm, sign. DU Načeradský 2010, , the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 2.300 CZK (92 €)

  • Jiří Načeradský

    Hádka

    No.: 101

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    litografie, 2010, 56 x 73 cm, sign. DU Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Jiří Načeradský

    Údiv

    No.: 204573

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    Planned termination: 03. 04. 2019 16:28

    litography, 2010, 26,5 x 37,5 cm, sign. DM Načeradský 2010, , the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

  • Jiří Načeradský

    Rozmluva

    No.: 224348

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    Planned termination: 03. 04. 2019 17:50

    litografie, 2010, 38 x 32 cm, sign. DU Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

  • Jiří Načeradský

    Zděšení

    No.: 224349

    Planned termination: 03. 04. 2019 17:52

  • Jiří Načeradský

    Ten Officials

    No.: 232979

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 15. 04. 2019 16:04

    watercolor , pastel, black ink on paper , 1991, 42 x 30 cm, signed upper/right Načeradský 91, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Estimate: k CZK

  • Jiří Načeradský

    two girls

    No.: 232980

    Auction price: 4.800 CZK (192 €)

    Planned termination: 15. 04. 2019 16:05

    black ink on paper , 1963, 41,3 x 60,1 cm, signed lower/right Načeradský 29. 11. 63, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 4.800 CZK (192 €)

    Estimate: k CZK

  • Jiří Načeradský

    Hlavy

    No.: 233467

    Planned termination: 17. 04. 2019 17:20

    litografie, 2009, 55,5 x 81 cm, sign. DU Načeradský 2009, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Postavy

    No.: 233468

    Planned termination: 17. 04. 2019 17:21

    litografie, 2010, 55,5 x 73 cm, sign. DU Jiří Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Modrá dvojice

    No.: 233469

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 17. 04. 2019 17:22

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Jiří Načeradský

    V pohybu

    No.: 233470

    Planned termination: 17. 04. 2019 17:23

    litografie, 2010, 31,5 x 42 cm, sign. DU Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    No.: 233471

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 17. 04. 2019 17:24

    litografie, 2009, 34,5 x 45,5 cm, sign. DU Načeradský 2009, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    No.: 233472

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 17. 04. 2019 17:25

    litografie, 2009, 34,5 x 48,5 cm, sign. PD Načeradský 2009, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Jiří Načeradský

    Woman

    No.: 233816

    Auction price: 19.000 CZK (760 €)

    Planned termination: 16. 05. 2019 18:16

    oil on canvas , 2005, 31 x 43 cm, signed lower/right Načeradský 2005, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 19.000 CZK (760 €)

    Estimate: k CZK

  • Jiří Načeradský

    Head

    No.: 233817

    Auction price: 35.000 CZK (1.400 €)

    Planned termination: 16. 05. 2019 18:17

    oil on canvas , 2013, 66 x 80 cm, signed lower/right Načeradský 2013, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 35.000 CZK (1.400 €)

    Estimate: k CZK