Jiří Načeradský

  • Jiří Načeradský

    Cosmic Mantis I.

    No.: 32

    Auction price: 220.000 CZK (8.800 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 18:27

    acrylic, canvas, 1978, 95 x 71 cm, signed lower/right Načeradský 78, frame, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 220.000 CZK (8.800 €)

    Estimate: 280 000 - 310 000 Kč CZK

  • Jiří Načeradský

    Lioness

    No.: 75

    Auction price: 10.000 CZK (400 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 19:09

    watercolor, ink, paper, 1993, 84 x 59 cm, signed lower/right Načeradský 93, mount, frame, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 10.000 CZK (400 €)

    Estimate: 12 000 - 14 000 Kč CZK

  • Jiří Načeradský

    Geometrická kompozice

    No.: 234699

    Auction price: 75.000 CZK (3.000 €)

    Planned termination: 11. 06. 2019 18:12

    olej, sololit, 1986, 71 x 104,5 cm, sign. DU Načeradský 86, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 75.000 CZK (3.000 €)

  • Jiří Načeradský

    Těla

    No.: 234508

    Auction price: 2.900 CZK (116 €)

    Planned termination: 10. 07. 2019 19:05

    akvarel, papír, 2004, 21 x 29,5 cm, sign. DU Načeradský, sign. vzadu Načeradský 2004, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 2.900 CZK (116 €)

  • Jiří Načeradský

    Těla

    No.: 234509

    Planned termination: 10. 07. 2019 19:06

    akvarel, tuš, papír, 2004, 21,5 x 29 cm, sign. LD Načeradský 2004, oboustranná kresba, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Muži

    No.: 234510

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    Planned termination: 10. 07. 2019 19:07

    akvarel, tuš, papír, 42 x 58 cm, sign. PD Načeradský, oboustranná kresba, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

  • Jiří Načeradský

    Tři ženy

    No.: 234511

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 10. 07. 2019 19:08

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Jiří Načeradský

    No.: 234512

    Auction price: 5.500 CZK (220 €)

    Planned termination: 10. 07. 2019 19:09

    pastel, papír, 2004, 41 x 58,5 cm, sign. DU Načeradský 2004, rám, , the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 5.500 CZK (220 €)

  • Jiří Načeradský

    Muž

    No.: 234513

    Planned termination: 10. 07. 2019 19:10

    akvarel, papír, 1992, 61 x 43 cm, sign. PD Načeradský 92, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Rozcvička

    No.: 234514

    Auction price: 6.900 CZK (276 €)

    Planned termination: 10. 07. 2019 19:11

    tuš, akvarel, papír, 2005, 50 x 70 cm, sign. DU Načeradský 2005, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 6.900 CZK (276 €)

  • Jiří Načeradský

    Ležící

    No.: 234515

    Auction price: 7.000 CZK (280 €)

    Planned termination: 10. 07. 2019 19:12

    akvarel, pastel, papír, 1994, 43 x 62 cm, sign. DU Načeradský 94, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 7.000 CZK (280 €)

  • Jiří Načeradský

    Muž

    No.: 234516

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    Planned termination: 10. 07. 2019 19:13

    akvarel, tempera, tuš, papír, 1992, 60 x 41,5 cm, sign. PD Načeradský 92, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

  • Jiří Načeradský

    Hádka

    No.: 234531

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 10. 07. 2019 19:28

    litografie, 2010, 56 x 73 cm, sign. DU Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Jiří Načeradský

    Tanečnice

    No.: 234532

    Auction price: 2.300 CZK (92 €)

    Planned termination: 10. 07. 2019 19:29

    litografie, 2010, 38 x 32,2 cm, sign. DU Načeradský 2010, , the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 2.300 CZK (92 €)

  • Jiří Načeradský

    Tančící ženy

    No.: 234533

    Auction price: 3.300 CZK (132 €)

    Planned termination: 10. 07. 2019 19:30

    litografie, 2010, 55 x 81 cm, sign. DU Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 3.300 CZK (132 €)