Cyril Bouda

  • Cyril Bouda

    Ženichové - Karel Simeon Macháček

    No.: 111

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, 1926, 18,5 x 11 cm, 3 lepty Cyrila Boudy, Hyperion, Praha, exemplář č. 12/100, celokožená vazba, 92 stran, bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka be…

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Cyril Bouda

    Květná neděle - Marie Majerová

    No.: 103

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Cyril Bouda

    Svatební píseň 1/2 - Chardonne Jacques

    No.: 96

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    bibliofilie, 1922, 19,5 x 14,5 cm, knižní úprava Cyrila Boudy, nakl. Symposion, vazba původní, celokožená, 138 a 183 stran, stav dobrý, vazba lehce opotřebená, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and …

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    A. Branald: Kouzelné zrcadlo - vyprávění o Cyrilu Boudovi

    No.: 77

    Auction price: 5.500 CZK (220 €)

    bibliofilie, barev. akvarelová kresba postavy se zrcadlem C. Boudy s věnováním na patitulu, vyd. NČSVU, Praha 1961, p.. vazba o ob., 137s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and Th…

    Current price: 5.500 CZK (220 €)

  • Cyril Bouda

    K.H. Mácha: Cikáni

    No.: 327

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    bibliofilie, lept a výzdoba C. Bouda, vyd. E. Janská, Praha, 1925, ed. Hyperion, sv. 25, vázal A. Tvrdý, tisk Kryl a Scotti v Novém Jičíně, pův. celokožená zdobená vazba, 256s., výborný stav, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and …

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Cyril Bouda

    No.: 373

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    bibliofilie, 1927, 14 x 9 cm, lept Cyrila Boudy, Hyperoin, Praha, celokožená vazba, 187 stran, bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    H.Ch. Andersen: Pohádky a povídky I.+II.

    No.: 731

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    kniha, il. a podp. na patitulu obou svazků C. Bouda, vyd. SNKLHU, Praha, 1953, 2x clpl. vazba bez ob., 309+261s., velmi dobrý stav obou svazků, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka bes…

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Houslista

    No.: 234205

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 25. 04. 2019 15:20

    litografie, 1956, 14,8 x 9,7 cm, sign. PD C. Bouda, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Cyril Bouda

    Pražský motiv (Ex libris F. Kozák)

    No.: 227032

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 29. 04. 2019 20:56

    lept, 7,5 x 5 cm, značeno v desce LV CB, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID6688 History of bids

  • Cyril Bouda

    No.: 234961

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 09. 05. 2019 16:40

    litografie, 10,7 x 16,4 cm, sign. PD C. Bouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1956 Jaroslav Pergl

    No.: 230347

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 23. 05. 2019 13:05

    litografie, 1955, 11 x 17,3 cm, sign. PD C. Bouda, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1960 Jaroslav Pergl

    No.: 230346

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 23. 05. 2019 13:10

    litografie, 1959, 10,5 x 17 cm, sign. PD C Bouda, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1977 Jaroslav Pergl

    No.: 230348

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 23. 05. 2019 13:15

    litografie, 1976, 11 x 16 cm, sign. PD C Bouda, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris Josef Cipra

    No.: 230349

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 23. 05. 2019 13:20

    litografie, 17,2 x 12 cm, sign. PD C. Bouda, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    Strašidla ( Ex libris Dr. J. Veselý)

    No.: 217636

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 19:40

    zinkografie, 11 x 6,5 cm, značeno CB v tisku, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Cyril Bouda

    Milenci (Ex libris DAna Siblíková)

    No.: 217644

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 19:48

    litografie, 9,4 x 6,2 cm, sign. PD C. Bouda, zažloutlý papír, ohnutý levý horní roh , , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Cyril Bouda

    Sběratel (Ex libris Aleš Soukup)

    No.: 226779

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 19:44

    litografie, 5,5 x 9 cm, sign. PD C. Bouda, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Brno

    No.: 230343

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 22:12

    tisk, 1962, 17 x 57 cm, sign. PD C. Bouda, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 3.500 CZK (140 €)