Viktor Polášek

(1911-1989)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Učitel národů

    No.: 250678

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 25. 04. 2024 17:17

    litografie, 35,8 x 26,8 cm, sign. PD V. Polášek, v pravém horním rohu mimo tisk mírně zažloutlý a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. P. Dillinger at The School of Artistic Crafts in Brno, prof. J. Obrovsky, T. F. Simon a F. Thiele at AVU v Praze, member of JUV an…

    Current price: 50 CZK (3 €)