Vladimír Komárek

  • Vladimír Komárek

    J. Seifert: Bombardování města Kralup

    No.: 198

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, 7x původní signovaný lept (18,4 x 12 cm), řada vyobrazení v textu a podpis v tiráži V. Komárek, vytiskl a vyd. Jan Mauler, 1982, ex. 26/30, ruční papír, nestr., výborný stav, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Vladimír Komárek

    Paříž

    No.: 184

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    bibliofilie, 6x sign. lept V. Komárek, vyšlo nákladem autora jako 2. svazek velké řady Edice Folio, ex. 30/50, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Vladimír Komárek

    VK 1985

    No.: 144

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    bibliofilie, 5x signovaná suchá jehla v původní obálce V. Komárek, bez údajů, výborný stav, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Vladimír Komárek

    Devatero řemesel

    No.: 121

    bibliofilie, 10x sign. lept (exlibris) a 1x lept na předních deskách V. Komárek, vyd. v Moravské Třebové, 1983, ex. 45/55, volné listy v pův. obálce, výborný stav, , the disciple of prof. Minar, Stipl

  • Vladimír Komárek

    Vyznání

    No.: 120

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    bibliofilie, 3x sign. lept, 1x lept v tiráži a text V. Komárek, k 55. narozeninám V. Komárka připravili E. Gebauer a J. Mauler, Nedvěží, 1983, ex. 14/80, ruční papír, volné listy svázané nití, v obálce, výborný stav, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladimír Komárek

    Dvanáct příběhů ze starého zákona

    No.: 108

    Auction price: 6.800 CZK (272 €)

    bibliofilie, 32 x 21 cm, jednotlivé grafiky signovány, 24/100, Vladimír Komárek vytvořil dvanáct suchých jehel na texty, které vybral a uspořádal Jiří Polma, vydal Vladimír Beneš v nakladatelství Bonaventura v Praze jako čtrnáctý svazek bibliofilské edice EVA, text v češině, němčině, angličtině a fr…

    Current price: 6.800 CZK (272 €)

  • Vladimír Komárek

    Ecce Homo

    No.: 268

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    bibliofilie, 10x sign. akvatinta V. Komárek, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk, 1974, ex. 81/100, Edice Biblos, sv. 3, volné listy v obálce, výborný stav, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID3152 History of bids

  • Vladimír Komárek

    Srdce ve skříni

    No.: 262

    bibliofilie, úvodní dřevoryt komponován jako podpisový arch pro autory básní, podpisy: K. Erbová, R. Bergman, J. Hilčr, M. Horníček, J. Hubař, P. Kovařík, L. Kundera, J. Suchý, K. Sýs a J. Žáček, + sign. dřevoryt v textu V. Komárek, bez nakl. údajů, 1981, nečíslovaný ex., volné listy v obálce, velmi…

  • Vladimír Komárek

    Konvolut 11 tisků s básněmi J. Seiferta

    No.: 258

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    bibliofilie, obs. 1. U malíře V. Komárka, 2. Svlačec, 3. Píseň s refrénem, 4. Studánka a básník, 5. Zpráva o demolici, 6. U malíře V. Komárka (V. Mikule, 1993), 7. Pohled z mostu, 8. Býti básníkem, 9. Pocta Vladimíru Holanovi, 10. Píseň o včelách a 11. In memoriam Jaroslav Seifert, v každém tisku si…

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Vladimír Komárek

    K.H. Mácha: Máj

    No.: 330

    Auction price: 5.800 CZK (232 €)

    bibliofilie, sedmi signovanými suchými jehlami vyzdobil V. Komárek (20,5 x 22cm), vyd. PNP a Spolek českých bibliofilů, Praha, 1981, 170 výtisků na ručním velkolosínském papíru, suché jehly vytiskl J. Mauler, graf. úprava L. Rusek, volné listy v pův. obálce, výborný stav, , the disciple of prof. Min…

    Current price: 5.800 CZK (232 €)

  • Vladimír Komárek

    J. Seifert: Deštník z Piccadilly

    No.: 691

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    kniha, podpis s kresbičkou na patitulu a ilustrace V. Komárek, podpis autora na druhém patitulu, vyd. ČS spisovatel, Praha, 1981, pův. clpl. vazba, 186s., velmi dobrý stav, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Komárek

    Ruce

    No.: 230511

    Planned termination: 29. 04. 2019 22:54

    suchá jehla, 1965, 20 x 35,5 cm, sign. DU V Komárek 65, při okrajích lehce poškozený papír, , the disciple of prof. Minar, Stipl

  • Vladimír Komárek

    Rytíř

    No.: 195109

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 06. 05. 2019 13:25

    dry point, 23,2 x 15,7 cm, sign. DM VKomárek, pasparta, yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 500 CZK (20 €)