Vladimír Komárek

  • Vladimír Komárek

    Obrazy a grafika

    No.: 62

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 03. 2019 19:06

    katalog, 1986, 20 x 21 cm, podpis výtvarníka, Severočeská galerie výtvarného umění Litoměřice, sešit bez obálky, bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Estimate: v CZK

  • Vladimír Komárek

    grafika obrazy

    No.: 61

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 03. 2019 19:07

    katalog, 1979, 21 x 20,5 cm, podpis výtvarníka na titulní straně, vydl. Orlická galerie, Galerie výtvarného umění státní zámek Rychnov nad Knežnou, sešit bez obálky, bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Estimate: v CZK

  • Vladimír Komárek

    malba a grafika z let 1948 - 1988

    No.: 60

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 03. 2019 19:08

    katalog, 1988, 21 x 16 cm, podpis výtvarníka na titulní straně, Moravská galerie v Brně, sešit bez obálky, bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Estimate: v CZK

  • Vladimír Komárek

    Čepice

    No.: 871

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 12:31

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Estimate: v CZK

  • Vladimír Komárek

    Kniha

    No.: 874

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 12:34

    suchá jehla, 37,7 x 28,9 cm, sign. DU V. Komárek, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Estimate: v CZK

  • Vladimír Komárek

    Ship

    No.: 336

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 21. 02. 2019 15:00

    dry point , 29,2 x 19,8 cm, signed lower/middle VKomárek, small stains on a paper; no. 1/7, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Vladimír Komárek

    Pištec

    No.: 230222

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 19:07

    lithography, 21 x 36,5 cm, signed lower/middle VKomárek, č.88/200, folded left upper corner, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladimír Komárek

    Rozhovor

    No.: 230509

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 19. 02. 2019 18:50

    dřevoryt, 1991, 21,5 x 37,5 cm, sign. DU V Komárek 91, rám, na rámu drobná poškození, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Vladimír Komárek

    Za oponou

    No.: 230510

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 19. 02. 2019 18:51

    dřevoryt, 16,2 x 29,5 cm, sign. DU VKomárek, č. 40/60, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Vladimír Komárek

    Ruce

    No.: 230511

    Planned termination: 19. 02. 2019 18:52

    suchá jehla, 1965, 20 x 35,5 cm, sign. DU V Komárek 65, při okrajích lehce poškozený papír, , the disciple of prof. Minar, Stipl

  • Vladimír Komárek

    Konvalinky

    No.: 230512

    Planned termination: 19. 02. 2019 18:53

    dřevoryt , 24,5 x 14 cm, sign. DU VKomárek, rám, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Last auctioneer: ID5431 History of bids

  • Vladimír Komárek

    Husy

    No.: 230513

    Planned termination: 19. 02. 2019 18:54

    dřevoryt, 15,5 x 31,5 cm, sign. DU V. Komárek, , the disciple of prof. Minar, Stipl

  • Vladimír Komárek

    Pták s číší

    No.: 230514

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 19. 02. 2019 18:55

    dřevoryt, 17,5 x 8,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Komárek

    Předvánoční sníh

    No.: 231423

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 26. 02. 2019 15:05

    dřevoryt, 14 x 6,5 cm, sign. V. Komárek, pasparta, pasparta zašpiněna, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Estimate: v CZK

  • Vladimír Komárek

    Lampa u okna

    No.: 200904

    Auction price: 290 CZK (12 €)

    Planned termination: 11. 03. 2019 13:20

    dřevoryt, 18 x 9 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 107/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 290 CZK (12 €)

  • Vladimír Komárek

    Bezděz

    No.: 221915

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 14. 03. 2019 10:40

    suchá jehla, 1974, 7,5 x 11,5 cm, sign, DU VKomárek, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 250 CZK (10 €)