Vladimír Komárek

  • Vladimír Komárek

    Okýnko

    No.: 38

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:01

    dřevoryt, 21 x 15 cm, sign. DU V. Komárek, papírová pasparta, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Vladimír Komárek

    Tři u stolu

    No.: 37

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:02

    dřevoryt, 1977, 15,5 x 20,6 cm, sign. DU V. Komárek 77, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Komárek

    Lavička v parku

    No.: 36

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:03

    dřevoryt, 21 x 15 cm, sign. DU V. Komárek, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Komárek

    Portrét ženy

    No.: 35

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:04

    dřevoryt, 12 x 9,3 cm, sign. DU V. Komárek, č. 55/150, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Dvě veže

    No.: 34

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:05

    dřevoryt, 15,5 x 10,8 cm, sign. DU V. Komárek, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Komárek

    Tulipány u plotu

    No.: 33

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:06

    dřevoryt, 25,7 x 15,2 cm, sign. DU V. Komárek, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Komárek

    Váza s tulipánmi

    No.: 32

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:07

    dřevoryt, 16,5 x 9,5 cm, sign. DU V. Komárek, papírová pasparta, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Komárek

    Dům mezi stromy

    No.: 31

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:08

    suchá jehla, 8 x 12 cm, sign. DU V. Komárek, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Komárek

    Muž s beránkem

    No.: 30

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:09

    suchá jehla, 13,5 x 7 cm, sign. PD V. Komárek , č. 61/70, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Spící muž

    No.: 29

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:10

    suchá jehla, 12 x 11,5 cm, sign. PD V. Komárek , č. 19/20, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Vladimír Komárek

    Prázná židle

    No.: 28

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:11

    suchá jehla, 11,5 x 7,1 cm, sign. PD V. Komárek , č. 40/45, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Houslista

    No.: 27

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:12

    dřevoryt, 19,8 x 9 cm, sign. PD V. Komárek, č. 45/100, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Vladimír Komárek

    Flétnista (PF 1999)

    No.: 26

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:13

    litografie, 1998, 9,5 x 21 cm, sign. z druhé strany papíru V. Komárek, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Komárek

    Housle

    No.: 25

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:14

    suchá jehla, 14,5 x 11 cm, sign. DU V. Komárek, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Komárek

    Čtení

    No.: 24

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:15

    suchá jehla, 14,5 x 11 cm, sign. PD V. Komárek, č. 130/200, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Komárek

    Strážní věž

    No.: 23

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:16

    dřevoryt, 19,3 x 10,5 cm, sign. DU V. Komárek, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Komárek

    Za závěsem

    No.: 22

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:17

    suchá jehla, 19,7 x 14,5 cm, sign. PD V. Komárek, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Komárek

    Smrt marně čeká

    No.: 21

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:18

    suchá jehla, 17,7 x 9,6 cm, sign. DU V. Komárek, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Komárek

    Topoly

    No.: 20

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:19

    suchá jehla, 18,5 x 12 cm, sign. DU V. Komárek, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Komárek

    In Memoriam Jaroslav Šulc

    No.: 19

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:20

    suchá jehla, 14,6 x 11,3 cm, sign. DU V. Komárek, papír na okrajích zažloutlý a pokrčen, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Komárek

    Přízrak

    No.: 18

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:21

    suchá jehla, 10,5 x 7,3 cm, sign. PD V. Komárek, papírová pasparta, č. 61/200, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Komárek

    Král piva

    No.: 17

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:22

    lept, 8,6 x 12,5 cm, sign. DU V. Komárek, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Komárek

    Plot

    No.: 16

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:23

    barevná suchá jehla, 14,5 x 11 cm, sign. DU V. Komárek, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Vladimír Komárek

    Alej (Emil Gebauer)

    No.: 15

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:24

    lept, 13,5 x 9,6 cm, sign. DU V. Komárek, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    MIlenci

    No.: 14

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:25

    lept, 14,9 x 11,3 cm, sign. DU V. Komárek, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Komárek

    Zátiší (ex libris)

    No.: 13

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:26

    serigrafie, 8 x 5,7 cm, sign. DU V. Komárek, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Komárek

    Svíčky a tulipány

    No.: 12

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:27

    suchá jehla, 18,5 x 9,6 cm, sign. DU V. Komárek, papír na horním okraji ušpiněn, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Komárek

    Harmonikář

    No.: 11

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:28

    suchá jehla, 11 x 14,5 cm, sign. PD V. Komárek, č. 51/60, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Vladimír Komárek

    Plačící dívka

    No.: 10

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:29

    suchá jehla, 11,2 x 15,9 cm, sign. PD V. Komárek, papírová pasparta, č. 42/50, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Komárek

    Police

    No.: 9

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:30

    Current price: 350 CZK (14 €)