No.: 226770

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 23. 07. 2019 19:42

    litografie, 1951, 11,5 x 8,5 cm, LD značeno na kameni , rám, zažloutlý, při spodním okraji politý papír, pasparta poškozena,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Pán (Ex libris František Kolínko)

    No.: 223987

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 07. 2019 20:22

    dřevoryt, 9,5 x 6 cm, DU značeno Š,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Vzhlížení

    No.: 223926

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 23. 07. 2019 20:38

    lept, 12 x 7,5 cm, sign. PD,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Loď Franklin

    No.: 237232

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 25. 07. 2019 18:32

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Na pastvě

    No.: 237229

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 25. 07. 2019 18:38

    tužka, akvarel, papír, 10 x 8,5 cm, nalepeno na papíru,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Vlajky

    No.: 237226

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 07. 2019 18:44

    mědirytina, 25 x 22 cm, značeno PD Feldweg sculpt. LD G. Heck dir., na okrajích zažloutlý papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Nosorožec

    No.: 237202

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 25. 07. 2019 19:32

    bronz, 25 x 12 cm, místy odřeno,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Svatý Váslav

    No.: 237201

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 07. 2019 19:34

    fotografie, 1986, 17 x 30,5 cm, sign. PD, rám ,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

    Zasněžená chalupa

    No.: 237192

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 25. 07. 2019 19:52

    olej, karton, 32 x 45 cm, sign. PD, rám,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Výhled

    No.: 237188

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 25. 07. 2019 20:00

    suchá jehla, 11,2 x 13,5 cm, sign. PD, pasparta, č. 21/39, otřepená pasparta,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

    No.: 237187

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 25. 07. 2019 20:02

    suchá jehla, 13,8 x 10,8 cm, sign. PD, pasparta, č. 21/36, otřepená pasparta,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Zasněžený Karlův most

    No.: 237182

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 25. 07. 2019 20:12

    olej, dřevo, 29,5 x 40 cm, sign. PD F.Čech, rám, popraskaná malba, na rámu oděrky,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Bacchus

    No.: 237181

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 07. 2019 20:14

    litografie, 10 x 4,3 cm, sign. DU,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Vinšujíchovi

    No.: 237180

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 25. 07. 2019 20:16

    litografie, 35 x 9 cm, sign. DU, č. 67/200, při horním okraji cca 1 cm natrženo,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Praga

    No.: 237179

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 07. 2019 20:18

    litografie, 30,5 x 13,5 cm, sign. DU, č. 38/200,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Lampa

    No.: 237178

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 07. 2019 20:20

    litografie, 26 x 14,3 cm, sign. DU, mírně ohnutý spodní okraj papíru,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Kuřák

    No.: 237172

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 07. 2019 20:32

    litografie, ruční papír, 18.7.1910, 29 x 27 cm, sign. PD na kameni , utržený levý spodní roh ,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

    Ardeola ralloides (Scop.)

    No.: 237159

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 07. 2019 20:58

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Zátiší s broskvemi

    No.: 237152

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 25. 07. 2019 21:12

    pastel, textil, papír, 1918, 28,8 x 44 cm, monogr. PD JK., levý horní roh nepatrně odtržen,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Les

    No.: 237151

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 25. 07. 2019 21:14

    akvarel, papír, 23 x 34 cm, sign. PD, mírně zažloutlý papír, při levém okraji pomuchláno,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Pražská hrad z Lávky

    No.: 237148

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 25. 07. 2019 21:20

    lept, 29,5 x 37,5 cm, sign. PD, na papíře zahnědlé skvrnky, papír zašpiněn a při levém okraji cca 1 cm natržen - nezasahuje do tisku,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Kytice šeříků

    No.: 234931

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 25. 07. 2019 23:20

    olej, plátno, karton, 31,3 x 29,8 cm, sign. PD, plátno při okrajích mírně otřepené,

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

    Manželé

    No.: 229545

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 31. 07. 2019 15:14

    lept, 19,4 x 14,4 cm, LD značeno v desce HW, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Portál

    No.: 229547

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 31. 07. 2019 15:16

    mědirytina, 29,8 x 22 cm, zašpiněný papír, na papíře skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Kus salámu

    No.: 233477

    Planned termination: 01. 08. 2019 14:24

    suchá jehla, akvatinta, 1982, 12 x 11,3 cm, sign. PD nečitelně, č. 27/40, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Chalupa

    No.: 233484

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 01. 08. 2019 14:25

    linoryt, 1963, 18,9 x 25,3 cm, sign. PD nečitelně, č. 2/4, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Křižovatka

    No.: 233485

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 01. 08. 2019 14:26

    linoryt, 17,5 x 24,6 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Zátiší s ovocem

    No.: 233911

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 01. 08. 2019 15:07

    olej, lepenka, 35 x 51 cm, sign. PD nečitelně, při okrajích poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Smutná dívka

    No.: 235637

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 06. 08. 2019 18:56

    lavírovaná kresba tuší, běloba, papír, 21,8 x 18 cm, sign. PD , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Loďky

    No.: 235854

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 08. 08. 2019 19:13

    tužka, akvarel, papír, 11,6 x 16 cm, sign. LD nečitelně, na jednom místě proděravěný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)