Malostranská mostecká věž

    No.: 5

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 13:19

    litografie, 27 x 28 cm, sign. PD, pasparta, č. 9/79, v levém spodním rohu hnědé skvrnky,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Estimate: v CZK

    Pohled na Karlův most

    No.: 32

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 13:44

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Výhled na Prahu (Ex libris R. M. Lewiová)

    No.: 44

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 13:56

    lept, 1952, 5,2 x 3,5 cm, značeno v desce VF,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Pohled na Karlův most

    No.: 45

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 13:57

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, sign. PD,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Zlatá ulička

    No.: 72

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 14:23

    lept, 23,5 x 15,5 cm, sign. PD, autorský tisk, při okrajích lehce zašpiněný papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Pohled na Chrám sv. Mikuláše z Karlova mostu

    No.: 75

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 14:26

    tuš, papír, 18,5 x 12,5 cm, sign. LD, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 77

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 14:28

    lept, 12 x 8 cm, sign. PD, zažloutlý papír, lehce otrhané okraje,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Hradčanská

    No.: 82

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 14:33

    litografie, 1985, 18,8 x 9,5 cm, sign. PD, pasparta, autorský tisk,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    No.: 87

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 14:38

    lept, 1932, 22,5 x 15,5 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře skvrny,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Surealistická tvář

    No.: 997

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 14:37

    olej, plátno, 46 x 41,5 cm, sign. PD, rám, poškozená malba,

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

    Estimate: v CZK

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 998

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 14:38

    mastný pastel, karton, 49 X 56,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Estimate: v CZK

    Abstraktní kompozice

    No.: 999

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 14:39

    akvarel, tuš, tužka, papír, 1965, 38 x 50 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Estimate: v CZK

    Kus salámu

    No.: 1000

    Planned termination: 22. 02. 2019 14:40

    suchá jehla, akvatinta, 1982, 12 x 11,3 cm, sign. PD nečitelně, č. 27/40, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Estimate: v CZK

    Lesní krajina

    No.: 1001

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 14:41

    olej, plátno, 78 x 109 cm, sign. LD, rám, poškozeno

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Estimate: v CZK

    No.: 1002

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 14:42

    tempera, běloba, karton, 1971, 69,5 x 51,5 cm, sign. PD Volák 71, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Estimate: v CZK

    Pohled na Starou Prahu a Pražský hrad

    No.: 1003

    Planned termination: 22. 02. 2019 14:43

    olej, papír, 1901, 66 x 47,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Estimate: v CZK

    Kytice ve džbáně

    No.: 1004

    Planned termination: 22. 02. 2019 14:44

    olej, karton, 52 x 36,5 cm, sign. LD, mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Estimate: v CZK

    Vlčí máky

    No.: 1005

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 14:45

    olej, plátno, 67 x 72 cm, sign. PD, rám

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Estimate: v CZK

    Přístav

    No.: 1006

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 14:46

    tuš, papír, 1964, 42 x 60 cm, sign PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Estimate: v CZK

    Chalupa

    No.: 1007

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 14:47

    linoryt, 1963, 18,9 x 25,3 cm, sign. PD nečitelně, č. 2/4, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Estimate: v CZK

    Křižovatka

    No.: 1008

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 14:48

    linoryt, 17,5 x 24,6 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Estimate: v CZK

    Lesní potok

    No.: 1009

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 14:49

    olej, plátno, 1960, 49 x 67 cm, sign. LD Jonn 60, rám, vlevo nahoře poškozené plátno

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Estimate: v CZK

    Dívka u vody

    No.: 1010

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 14:50

    olej, plátno, 60 x 71,5 cm, sign. PD, rám, poškozené plátno

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3871 History of bids

    Estimate: v CZK

    Světlo

    No.: 1011

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 14:51

    pastel, papír, 1977, 30 x 21,7 cm, sign. LD, pasparta

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID3559 History of bids

    Estimate: v CZK

    Naked girl

    No.: 220

    Planned termination: 21. 02. 2019 15:00

    etching , 1967, 41 x 28 cm, signed lower/right , slightly crumpled paper edges, yellowed paper; stamp on lower/left From The Estate of prof. K. Špillara 54/3,

    Girl in checkered dress

    No.: 391

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    oil , mixed media , paper , 1971, 45,5 x 30,8 cm, signed lower/left nečitelně, verso inscription, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

    Country road

    No.: 380

    oil on canvas , 1981, 49,5 x 65 cm, monogr. F. M., blind frame , small damages on a frame; verso inscription, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Estimate: k CZK

    Castle Garden

    No.: 230255

    Planned termination: 19. 02. 2019 16:20

    oil on canvas, 1928, 60 x 80 cm, signed lower/left unreadable, framed, small damages on a frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Bouquet

    No.: 230305

    Planned termination: 19. 02. 2019 17:10

    mixed media, gouache, 1994, 36 x 27,5 cm, signed, framed

    Mlýnská dolina

    No.: 230595

    Planned termination: 20. 02. 2019 18:32

    olej, plátno, 1922, 51,5 x 63,5 cm, sign. LD, rám, vzadu popsáno, na rámu poškození,