• Jiří Načeradský

    Dynamičtí muži II.

    No.: 14

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 02. 03. 2019 18:13

    tuš, papír, 1997, 29,3 x 21,5 cm, sign. PN Načeradský 97, oboustranná kresba, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Miloslav Stibor

    (1927-2011)

    12 plakátů fotografických výstav

    No.: 22

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 20. 03. 2019 19:50

    volné listy, 1981, 23 x 18 cm, podpis M. Stibora jako PF 1981, 12 volných listů v obálce, zašpiněná obálka, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Estimate: v CZK

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Adolf Born - Jaroslav Malina

    No.: 76

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 20. 03. 2019 18:10

    kniha, 1995, 30 x 21,5 cm, podpis A. Borna, monografie vydaná u příležitosti 65. narozenin výtvarníka, vydl. Nadace Universitas Brno, Nakladatelství Albert Boskovice a Středoevropská galerie a nakladatelství Praha, vazba celoplátěná s obálkou, 215 stran, opotřebená obálka, Provenance: Antiquarian Dl…

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Estimate: v CZK

  • Kamil Lhoták

    Jiří Kolář - Kamil Lhoták (Topičův salon)

    No.: 121

    Planned termination: 20. 03. 2019 19:23

    katalog, 2x podpis - pod vlastní básní J. Kolář, na patitul iniciálami K. Lhoták, vyd. Topičův salon, Praha, 1948, obs. krátké texty J. Hanče a J. Kotalíka a 6 čb. vyobrazení děl + přiložen dvoulist se sezn. vyst. prací, graf. úprava Z. Seydl, sešit, nestr., velmi dobrý stav, , the member of The Ume…

    Estimate: v CZK

  • více autorů

    soubor 14 výstavních katalogů S.Č.U.G. HOLLAR

    No.: 80

    Planned termination: 20. 03. 2019 20:18

    katalog, 18,5 x 11,5 cm, výstavy T.F. Šimona, Švabinského, Naumana, Dillingra, Tondla, Vika, Pokorného, Rambouska, Majera, Boettinra a členské výstavy, 30. a 40. léta 20. století, sešitové vazby, zachovalý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Estimate: v CZK

  • Jiří Všetečka

    (1937-2016)

    …chodec s objektivem

    No.: 1

    Auction price: 860 CZK (35 €)

    Planned termination: 20. 03. 2019 20:23

    kniha, 2015, 24,5 x 30,5 cm, podpis na tit. listě J. Všetečka 5.5.2015, vyd. Nakladatelství Jiří Všetečka, Praha, 2015, původní celoplátěná vazba s obálkou, 274stran, bez poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 860 CZK (35 €)

    Estimate: v CZK

  • Pavel Štecha

    (1944-2004)

    U nás: 1968-1990 Fotografie -- in our country

    No.: 3

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 20. 03. 2019 19:58

    kniha, 2001, 31,5 x 21,5 cm, podpis na titl. straně k roku 2001, Nakladatelství Studio JB, celoplátěná vazba s obálkou, 135 stran , bez poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Estimate: v CZK

  • Edvard Munch

    (1863-1944)

    Edvard Munchs graphische Kunst - Schiefler Gustav

    No.: 85

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 20. 03. 2019 19:33

    kniha, 1923, 25 x 18 cm, edice Arnolds graphische Bücher, Erste Folge, velké množství vyobrazení, pevná poloplátěná vazba bez obálky, mírně opotřebeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID705 History of bids

    Estimate: v CZK

  • Jiří Všetečka

    (1937-2016)

    Praha světlem tvořená

    No.: 2

    Auction price: 550 CZK (22 €)

    Planned termination: 20. 03. 2019 20:22

    kniha, 2013, 24,5 x 30,5 cm, fotografie a texty z autorovy tvůrčí dílny, výběr snímků z více publikací a nepublikované fotografie, Nakladatelství Jiřího Všetečky, vazba celoplátěná s obálkou, 158 stran, bez poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 550 CZK (22 €)

    Estimate: v CZK

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Adolf Born - Dílčí bilance, výstava k padesátinám

    No.: 13

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 20. 03. 2019 18:09

    katalog, 1980, 22 x 24 cm, podpis výtvarníka na titulní straně k roku 1987, vydala Galerie hlavního města Prahy, vazba brožovaná s obálkou, bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at …

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID3728 History of bids

    Estimate: v CZK

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Helmut Newton Dallopera fotografica

    No.: 7

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 20. 03. 2019 19:35

    kniha, 1993, 27 x 22 cm, italský text, nakl. Schirmer/Mosel, původní brožovaná vazba, 159 stran, obálka opotřebená, ohnutá, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Estimate: v CZK

  • Tomáš Bím

    II. Inventura Tomáše Bíma - František Dvořák a přátelé

    No.: 6

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 20. 03. 2019 18:08

    kniha, 1999, 30 x 21 cm, podpis na první straně, nakl. BA, Praha, vazba původní, brožovaná, s obálkou , bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private study

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Estimate: v CZK

  • Martin Beck

    (1978)

    Fotograf lidských duší

    No.: 30

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 20. 03. 2019 18:06

    kniha, 2013, 31,5 x 28,5 cm, podpis výtvarníka, vydal autor vlastním nákladem, původní vazba, 165 stran, lehce zašpiněné desky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Estimate: v CZK

  • František Bílek

    (1872-1941)

    František Bílek a jeho pražský ateliér

    No.: 71

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 20. 03. 2019 18:07

    kniha, 2010, 25 x 20 cm, součást je katalog k souborné výstavě 1971, velké množství fotografií, Nakladatelství Arbor Vitae Galerie hl. m. Prahy, vazba původní, poloplátěná, 173 stran , bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts…

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Estimate: v CZK

  • Ladislav Postupa

    Ladislav Postupa - Fotografie

    No.: 9

    Auction price: 490 CZK (20 €)

    Planned termination: 20. 03. 2019 19:40

    kniha, 2010, 26,5 x 20 cm, první monografie světoznámého autora kompletně mapující jeho dílo, nakl. Greisen, s.r.o., vazba plátěná s obálkou, 179 stran, obálka mírně opotřebená, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 490 CZK (20 €)

    Estimate: v CZK

  • Gustav Porš

    (1888-1955)

    S paletou Vysočinou

    No.: 10

    Auction price: 460 CZK (19 €)

    Planned termination: 20. 03. 2019 19:39

    kniha, 2018, 32 x 23 cm, výpravná monografie o díle českého krajináře, Gustava Porše, nakl. Nová Tiskárna Pelhřimov, vazba původní, celoplátěná s obálkou, 211 stran, bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 460 CZK (19 €)

    Estimate: v CZK

  • Emma Srncová

    Emma

    No.: 57

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 20. 03. 2019 19:48

    kniha, 1997, 30 x 25 cm, podpis výtvarnice na titulní straně, nakl. Bílý slon, Praha, vazba původní, celoplátěná, 201 stran, s obálkou , obálka zašpiněna, některé stránky zažloutlé, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 450 CZK (18 €)

    Estimate: v CZK

  • Pavel Laška

    (1907-1983)

    Obrazy z let 1930 - 1965

    No.: 12

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 20. 03. 2019 19:19

    katalog, 1965, 22 x 16 cm, podpis výtvarníka s věnováním Josefu Sudkovi k roku 1972 na titl. straně, vydal Český fond výtvarných umění v Praze, vazba původní, brožovaná s obálkou, 32 stran, odeřený hřbet, tmavé flíčky na obálce, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Svabinsky at…

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Estimate: v CZK

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    Kristofori

    No.: 5

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 20. 03. 2019 19:12

    kniha, 1995, 23,5 x 25 cm, podpis na titl. straně, nakl. Victorie publishing Praha, vazba původní laminovaná s obálkou, 155 stran, lehce zašpiněná obálka, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the president of Lyra Pragensis, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Estimate: v CZK

  • Milan Knížák

    Bez důvodu

    No.: 4

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 20. 03. 2019 19:03

    kniha, 1996, 21,5 x 15,5 cm, podpis na obálce knihy v portrétu autora, nakl. Litera, původní pevná vazba s obálkou, 244 stran, lehce natržená obálka, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Estimate: v CZK

  • Ivan Exner

    Sám sobě - obrazy z let 1988 - 2005

    No.: 55

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 20. 03. 2019 18:22

    kniha, 2005, 31 x 24 cm, podpis výtvarníka, nakl. Interzeta, vazba původní, opatřeno kartonovým pouzdrem s látkovým lemem, bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Estimate: v CZK

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    obrazy a kresby

    No.: 32

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 20. 03. 2019 18:01

    katalog, 1981, 22,5 x 21 cm, podpis Bohumila Hrabala jako autora předmluvy, katalog k výstavě v Galerii U Řečických, vydal SČVU, sešit bez obálky, opotřebený stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Salcman, C. Bouda, K. Lidicky and F. Kovarna at The Faculty of Education, Cha…

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Estimate: v CZK

  • Vladimír Janoušek

    (1922-1986)

    Změny (Situace 15)

    No.: 123

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 20. 03. 2019 18:41

    katalog, úv. text K. Srp, řada čb. vyobrazení, medailonek výtvarníka, vyd. Jazzová sekce Svazu hudebníků, 1983, upr. J. Skalník, sešit, 18s. dobrý stav, , the disciple of prof. J. Wagner

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Estimate: v CZK

  • Jitka Svobodová

    Kresby a objekty (Situace 3)

    No.: 125

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 20. 03. 2019 19:52

    katalog, úv. text K. Srp, řada čb. vyobrazení, medailonek výtvarníka, vyd. Jazzová sekce Svazu hudebníků, 1979, upr. J. Skalník, sešit, 20s. dobrý stav,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Estimate: v CZK

  • Hugo Demartini

    (1931-2010)

    Modely (Situace 14)

    No.: 124

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 20. 03. 2019 18:19

    katalog, úv. text K. Srp, řada čb. vyobrazení, medailonek výtvarníka, vyd. Jazzová sekce Svazu hudebníků, 1983, upr. J. Skalník, sešit, 18s. dobrý stav, , the disciple of prof. J. Lauda at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Estimate: v CZK

  • Teodor Rotrekl

    (1923-2004)

    Katalog

    No.: 145

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 20. 03. 2019 19:44

    katalog, 1 bar a řada čb. vyobrazení, text I. Štuka (fr., něm., angl.), vyd. Art Centrum, Praha, nedat., 16s., velmi dobrý stav, , the disciple of prof. J. Novak at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Umelecka beseda, co-founder of the group Radar

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Estimate: v CZK

  • Ota Janeček

    výběr z díla posledních let

    No.: 21

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 03. 2019 18:38

    katalog, 1989, 22 x 24 cm, podpis na titulní straně, vydl. Svaz českých výtvarných umělců, sešit s obálkou, bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association o…

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Estimate: v CZK

  • Ota Janeček

    Obrazy

    No.: 20

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 03. 2019 18:39

    katalog, 1979, 21,5 x 24 cm, podpis na titulní straně, vydl. Galerie československý spisovatel, Praha, sešit bez obálky, bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar …

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Estimate: v CZK

  • Josef Liesler

    Josef Liesler. Grafik - Pavel Režný

    No.: 17

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 03. 2019 19:25

    katalog, 1956, 27,5 x 20 cm, podpis výtvarníka na titulní straně, soupis grafických prací s původními linoryty, příloha sborníku grafického umění Hollar, sešit, 15 stran, mírně potrháno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academ…

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Estimate: v CZK

  • Josef Liesler

    Josef Liesler - retrospektivní výběr z díla

    No.: 16

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 03. 2019 19:26

    katalog, 1987, 23 x 23 cm, podpis výtvarníka na titulní straně a u prvního vyobrazení, nakl. Galérie umění Karlovy Vary, původní brožovaná vazba, bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Ass…

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Estimate: v CZK