• Karel Chaba

    (1925-2009)

    Alej hlohů

    No.: 683

    Auction price: 34.000 CZK (1.360 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 09:23

    olej, plátno, 1982, 38,5 x 33,5 cm, sign. LD Karel Chaba, rám, the private study

    Current price: 34.000 CZK (1.360 €)

    Estimate: v CZK

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Mi-Careme v Paříži

    No.: 1291

    Auction price: 30.000 CZK (1.200 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 19:34

    lept, 1909, 30,5 x 30,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, the disciple of prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague, member of Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne and Salon National des Beaux Arts

    Current price: 30.000 CZK (1.200 €)

    Estimate: v CZK

  • Lukáš Bradáček

    (1964)

    Červené rybičky

    No.: 660

    Planned termination: 22. 02. 2019 09:00

    Estimate: v CZK

  • Lukáš Bradáček

    (1964)

    Česká sváča I.

    No.: 661

    Auction price: 29.000 CZK (1.160 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 09:01

    akryl, dřevo, 2005, 88 x 60 cm, sign. DU L. Bradáček .3. 2005, rám

    Current price: 29.000 CZK (1.160 €)

    Estimate: v CZK

  • Lukáš Bradáček

    (1964)

    Oběd italský

    No.: 662

    Auction price: 24.000 CZK (960 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 09:02

    akryl, dřevo, 2005, 88 x 60 cm, sign. DU L. Bradáček .3. 2005

    Current price: 24.000 CZK (960 €)

    Estimate: v CZK

  • Pavel Král

    Můj dům, moje louka, můj les

    No.: 897

    Auction price: 21.000 CZK (840 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 12:57

    Current price: 21.000 CZK (840 €)

    Estimate: v CZK

  • Jakub Stretti

    (1967)

    Hra stínů

    No.: 1242

    Auction price: 20.000 CZK (800 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 18:45

    akryl, plátno, 2015, 110 x 90 cm, sign. LD Jakub Stretti 2015

    Current price: 20.000 CZK (800 €)

    Estimate: v CZK

  • František Říha

    (1910-1986)

    Život v domě

    No.: 1140

    Auction price: 19.000 CZK (760 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 17:03

    olej, sololit, 60 x 50 cm, sign. PD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 19.000 CZK (760 €)

    Estimate: v CZK

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Modrý stolek s bílou konvicí

    No.: 1125

    Auction price: 18.900 CZK (756 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 16:48

    kombinovaná technika, papír, 43 x 30,5 cm, sign. PD Rožánek V., the private disciple of prof. J. Velenovsky, O. Smutny and E. Filla

    Current price: 18.900 CZK (756 €)

    Estimate: v CZK

  • Jiřina Pálková

    Hlava plná jara

    No.: 1075

    Auction price: 18.800 CZK (752 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 15:56

    dřevo, papír, plystyren, 1995, v. 35 cm, sign. ze strany J. Pálková 95

    Current price: 18.800 CZK (752 €)

    Estimate: v CZK

  • Roman Franta

    Psoun

    No.: 727

    Planned termination: 22. 02. 2019 10:07

    akryl, papír, 2014, 64,5 x 46 cm, LD monogr. R. F., the disciple of prof. B. Dlouhy and A. Vesely at The Academy of Fine Arts in Prague

    Estimate: v CZK

  • Kateřina Miler

    Krtek tancuje

    No.: 967

    Auction price: 18.000 CZK (720 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 14:07

    kvaš, papír, 7 x 20 cm, PD monogr. ZM, sign. Kateřina Miler

    Current price: 18.000 CZK (720 €)

    Estimate: v CZK

  • Helena Vanišová

    Bouře

    No.: 1370

    Auction price: 17.000 CZK (680 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 20:52

    olej, plátno, 50 x 70 cm, vzadu cedulka, rám, the disciple of prof. C. Bouda at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 17.000 CZK (680 €)

    Estimate: v CZK

  • František Říha

    (1910-1986)

    Starý muž

    No.: 1141

    Auction price: 16.800 CZK (672 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 17:04

    olej, lepenka, 63 x 42 cm, monogr. LD FR, vzadu autorský štítek s popisem, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 16.800 CZK (672 €)

    Estimate: v CZK

  • Zdeněk Sýkora

    (1920-2011)

    Poezie, struktury, linie

    No.: 1274

    Auction price: 15.000 CZK (600 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 19:17

    serigrafie, 32 x 32 cm, sign. PD Sýkora, rám, studied at The technical University in Pribram, The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. C. Bouda, F. Kovarna, K. Lidicky, M. Salcmann and V. Denkstein at The Faculty of Education in Prague - Charles University in Prague, studied a…

    Current price: 15.000 CZK (600 €)

    Estimate: v CZK

  • Zdeněk Sýkora

    (1920-2011)

    Poezie, struktury, linie

    No.: 1273

    Planned termination: 22. 02. 2019 19:16

    serigrafie, 32 x 32 cm, sign. LD Sýkora, rám, studied at The technical University in Pribram, The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. C. Bouda, F. Kovarna, K. Lidicky, M. Salcmann and V. Denkstein at The Faculty of Education in Prague - Charles University in Prague, studied a…

    Estimate: v CZK

    Venkovský motiv

    No.: 1013

    Planned termination: 22. 02. 2019 14:54

    belgický gobelín, 80 x 108 cm

    Estimate: v CZK

  • Bohumír Jaroněk

    (1866-1933)

    Štramberská trúba

    No.: 830

    Planned termination: 22. 02. 2019 11:50

    dřevoryt, 60 x 62 cm, rám, zlínský rodák, který se po studiích a mnoha zahraničních cestách (Káhira, Vídeň, Budapešť, Paříž) usadil v Rožnově pod Radhoštěm, kde spolu se svými sourozenci vedl od roku 1909 výtvarnou dílnu. Je významným propagátorem valašské lidové kultury a architektury, kterou mnoho…

    Estimate: v CZK

  • Jiří Eduard Hermach

    Moře

    No.: 781

    Planned termination: 22. 02. 2019 11:01

    olej, plátno, 2006, 60 x 81 cm, PD monogr. JH 06, rám

    Estimate: v CZK

  • Louis Icart

    (1880-1950)

    Puppies, Petits Chiens

    No.: 808

    Planned termination: 22. 02. 2019 11:28

    lept, 41 x 53 cm, sign. PD Louis Icart, rám

    Estimate: v CZK

  • František Daněk - Sedláček?

    (1892-1974)

    Sklizeň

    No.: 690

    Planned termination: 22. 02. 2019 09:30

    olej, plátno, 131,5 x 81 cm, sign. PD Daněk - Sedláček, rám, na rámu oděrky,

    Estimate: v CZK

  • František Říha

    (1910-1986)

    Stroj

    No.: 1142

    Auction price: 14.400 CZK (576 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 17:05

    olej, lepenka, 35 x 50 cm, sign. PD Fr. Říha, vzadu autorsý štítek s popisem, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 14.400 CZK (576 €)

    Estimate: v CZK

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    No.: 1126

    Auction price: 14.200 CZK (568 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 16:49

    tempera, papír, 45 x 33 cm, sign. PD Rožánek, the private disciple of prof. J. Velenovsky, O. Smutny and E. Filla

    Current price: 14.200 CZK (568 €)

    Estimate: v CZK

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Obojživelník

    No.: 1232

    Auction price: 14.000 CZK (560 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 18:35

    olej, plátno, 2011, 50 x 70 cm, sign. vzadu Jan Spěváček, rám, studied at The Secondary School of Applied Arts for Glassmaking in Kamenicky Senov, The Art School of Vaclav Hollar in Prague, the disciple of prof. Naceradsky at The Faculty of Fine Arts - The University of Technology in Brno, attended …

    Current price: 14.000 CZK (560 €)

    Estimate: v CZK

  • Filip Černý

    (1975)

    Vodopád

    No.: 678

    Planned termination: 22. 02. 2019 09:18

    olej, plátno, 2005, 30 x 35 cm, monogr. vzadu F. Č. 2005

    Estimate: v CZK

  • Jan Pražan

    No.: 1095

    Auction price: 13.900 CZK (556 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 16:16

    olej, plátno, 2009, 111 x 190 cm, sign. vzadu Pražan 09

    Current price: 13.900 CZK (556 €)

    Estimate: v CZK

  • Boris Jirků

    Co je černé, to je hezké V.

    No.: 841

    Auction price: 12.500 CZK (500 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 12:01

    italská křída, zlato, papír, 1988, 99,5 x 70 cm, sign. PD Jirků, the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes

    Current price: 12.500 CZK (500 €)

    Estimate: v CZK

  • Alena Anderlová

    Chrlič

    No.: 602

    Auction price: 12.000 CZK (480 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 08:02

    olej,plátno, 2008, 50 x 40 cm, sign. vzadu Anderlová 2008

    Current price: 12.000 CZK (480 €)

    Estimate: v CZK

  • Max Švabinský

    Pieta (velká)

    No.: 1322

    Planned termination: 22. 02. 2019 20:05

    lept, 51 x 40,5 cm, sign. PD M. Švabinský, rám

    Estimate: v CZK

  • Max Švabinský

    Před snímáním z kříže

    No.: 1321

    Planned termination: 22. 02. 2019 20:04

    Estimate: v CZK