Josef Váchal
(1884-1969)
No.: 366Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Váchal
(1884-1969)
Církev a blouznivci: historie sektářství a bludařství
No.: 367Auction price: 400 CZK (17 €)
kniha, nerealizovaná Váchalova přednáška pro Sdružení volné myšlenky, doprovodné ilustrace z Váchalova cyklu Mystikové a visionáři, na ob. použita ilustrace z Ďáblovy zahrádky, doslov Jiří Olič, vydal Volvox Globator, Praha 2000, karton. vazba, 157s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrov…
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Váchal
(1884-1969)
Putování malého elfa
No.: 368Auction price: 500 CZK (21 €)
kniha, 15 reprodukcí dřevorytů a reprodukce dřevorytu na přední straně obálky, faksimile původního Váchalova vydání z roku 1911, úvodní báseň Jos. Šimánek, Editio Libri redivivi 6, vydali Lege artis a Půdorys, Praha 1995, brož, 36s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple o…
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Váchal
(1884-1969)
Bellum. Cyklus 7 barevných dřevorytů
No.: 369Auction price: 700 CZK (30 €)
bibliofilie, faksimile původního Váchalova vydání z roku 1913 v rozměrech originálu, 7 barev. a 1 čb. titulní linoryt, litografie Reprostudio Danek, vydala Argestea, Praha 1995, volné listy v v deskách, 9 listů, velmi velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda a…
Current price: 700 CZK (30 €)
Josef Váchal
(1884-1969)
Sedmero hlavních hříchů
No.: 370Auction price: 1.000 CZK (42 €)
bibliofilie, faksimile původního Váchalova vydání z roku 1912 v rozměrech originálu, 10 barev. a 1 čb. titulní linoryt, litografie Reprostudio Danek, vydala Argestea, Praha 1995, volné listy v v deskách, 13 listů, velmi velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Agnoldomenico Pica
(1907-1990)
Nuova architettura nel mondo Quaderni della Triennale
No.: 371Auction price: 2.400 CZK (100 €)
kniha, 1938, 22 x 21 cm, kniha italského architekta, italský text, bohatý fotografický doprovod, množství plánků a nákresů, vydal Ulrico Hoepli, Milano, vazba původní, 522 stran, s obálkou, přebal po kraji otřepen a natržen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.400 CZK (100 €)
Napoleon
No.: 372Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Paul de Wit
(1852-1925)
Perlen aus der Instrumenten-Sammlung
No.: 373Auction price: 3.500 CZK (146 €)
volné listy, 36 x 25,5 cm, 15x chromolitografie s motivy starých hudebních nástrojů, vyd. Paul de Wit, Leipzig, 1892, volné listy v pův. semišovém albu se vsazeným obrázkem hudebníků a zdobným kováním v rozích, album v kartonovém pouzdře, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Ptactvo
No.: 374Auction price: 400 CZK (17 €)
Current price: 400 CZK (17 €)
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Sešit koláží
No.: 375Auction price: 4.000 CZK (167 €)
35x koláž, 30 x 43 cm, 35x koláž vložena mezi listy v neodborně vytvořeném sešitu, koláže jsou v pěkném stavu, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Obrázkový svět přelomu minulého století aneb hledání ztraceného námořníčka a zapomenutého času
No.: 376Auction price: 8.000 CZK (334 €)
35x koláž, 43 x 31 cm, 65x bar. surrealistická koláž, vloženo mezi listy v neodborně vytvořeném sešitu, koláže jsou v pěkném stavu, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Jindřich Novák
(1923-2011)
Návrhy maňáskových loutek
No.: 377Auction price: 400 CZK (17 €)
5x sítotisk, 6 x 6 ; 11 x 8 cm, Návrhy maňáskových loutek pro hru M. Pospíšila O nepořádné princezně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Le Corbusier
(1887-1965)
Croisade ou le crépuscule des académies
No.: 379Auction price: 2.000 CZK (84 €)
kniha, 24 x 15 cm, vzácné první vydání ilustrované fotografickými reprodukcemi, vyd. G. Crès & Cie, Paris, 1933, převazba, pův. obálka vlepena, na několika místech vl. razítko, 88s., dobrý stav , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Steven Meisel
Madona: Sex
No.: 380Auction price: 2.500 CZK (105 €)
kniha, 35 x 28 cm, francouzské vydání fotografické knihy Madonna Sex z roku 1992, fotografie Steven Meisel, originální spirálově děrovaná hliníková vazba číslo 0931686, součástí komiks, chybí CD a původné obal s portrétem Madony, na posledních stranách stopy od polití ve spodní části, místy škrábanc…
Current price: 2.500 CZK (105 €)
více autorů
Jak luninci v SSSR pečují o lokomotivy
No.: 381Auction price: 800 CZK (34 €)
Current price: 800 CZK (34 €)
více autorů
15.000 Km na lokomotivě za měsíc
No.: 382Auction price: 800 CZK (34 €)
Current price: 800 CZK (34 €)
. neurčený autor
Ruční papír z Velkých Losin
No.: 383Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
Peter Weibel
(1944-2023)
Beyond Art: A Third Culture
No.: 384Auction price: 1.500 CZK (63 €)
kniha, 28 x 21 cm, A Comparative Study in Cultures, Art and Science in 20th Century Austria and Hungary, vyd. Springer, Wien, 2005, německý text, pův. brož, 616s., výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Christian Waldvogel
(1971)
Earth Extremes
No.: 385Auction price: 1.400 CZK (59 €)
kniha, 32 x 21 cm, Nine Projects Made of Space and Time, vyd. Scheidegger & Spiess, 2010, text v angličtině a němčině, pů. clpl. vazba, 495s., výborný stav , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Josef Lada
(1887-1957)
Kvítko z čertovy zahrádky 1928-1931
No.: 386Auction price: 600 CZK (25 €)
kniha, 27 x 19 cm, 70 svázaných čísel satirické přílohy nedělního Českého slova z let 1928 až 1931, ilustrace a obálky J. Lada a další autoři, poloplátěná převazba, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech G…
Current price: 600 CZK (25 €)
Josef Lada
(1887-1957)
Kvítko z čertovy zahrádky 1925-1931
No.: 387Auction price: 600 CZK (25 €)
kniha, 27 x 19 cm, 60 svázaných čísel satirické přílohy nedělního Českého slova z let 1925 až 1931, ilustrace a obálky J. Lada a další autoři, poloplátěná převazba, jeden list uvolněn, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Manes Association of Fine Artists and The Hollar As…
Current price: 600 CZK (25 €)
II. celostátní spartakiáda (japonsky)
No.: 389Auction price: 400 CZK (17 €)
Current price: 400 CZK (17 €)
Nauka o cestovním ruchu
No.: 390Auction price: 700 CZK (30 €)
Current price: 700 CZK (30 €)
Georges Bernanos
(1888-1948)
Odpadlík I.+II. díl (Přetvářka, Radost)
No.: 391Auction price: 900 CZK (38 €)
2x kniha, vzácněji se objevující román významného francouzského katolického autora, vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, 1931, přel. Jan Čep, upr. František Muzika, restaurováno: dvě nově sešité brože v pův. ob., 280+325s., drobně ušpiněný povrch obálek, jinak velmi dobrý, krásný stav, Aantiqari.at Radhoš…
Current price: 900 CZK (38 €)
Vůle lidu (propagandistická kniha o Číně)
No.: 392Auction price: 700 CZK (30 €)
Current price: 700 CZK (30 €)
Václav Mírovský
Kocour Felix: Všude dobře, doma nejlépe
No.: 393Auction price: 1.200 CZK (50 €)
kniha, vzácně se objevující titul, vyd. Vojtěch Šeba, Praha, 1929, il. Ferda Fiala, pův. sešit, 12 stran + ob., odborně vyspraveno: nově opravený hřbítek, zadní strana ob. doplněna (část obrázků ale chybí), velmi pěkný stav!, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Josef Čapek
(1887-1945)
Dobře to dopadlo aneb Tlustý pradědeček, lupiči a detektivové
No.: 394Auction price: 450 CZK (19 €)
Current price: 450 CZK (19 €)
Jiří Kolář
(1914-2002)
Příběhy Jiřího Koláře
No.: 395Auction price: 3.500 CZK (146 €)
kniha, již jen vzácněji se objevující publikace o díle Jiřího Koláře, text Vladimír Karfík, Josef Hlaváček, Jan Rous, Jiří Machalický, vyd. Gallery, Praha 1999, obs. velké mn. bar. vyobr., pův. clpl. vazba s ob., 284s., jen lehce vybledlý hřbet, jinak velmi dobrý, krásný stav, Aantiqari.at Radhošťsk…
Čchi Paj-š’
(1864-1957)
Josef Hejzlar: Čchi Paj-š’
No.: 396Auction price: 2.000 CZK (84 €)
kniha, monografie významného čínského básníka a malíře, vyd. Odeon, Praha, 1970, upr. Z. Sklenář, pův. clpl. vazba s ob., 240s., jen drobně pokrčená ob. při dolním okraji, jinak velmi krásný a velmi dobrý stav knihy!, Aantiqari.at Radhošťská,
Vítězslav Nezval
(1900-1958)
Karneval
No.: 397Auction price: 800 CZK (34 €)
Current price: 800 CZK (34 €)