Jana Reinerová
Hradčanské náměstí
No.: 183Auction price: 10.400 CZK (434 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 19:02
akryl, kombinovaná technika, plátno, 24 x 18 cm, sign. LD Reinerová, rám, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 10.400 CZK (434 €)
Jana Reinerová
Nový Svět
No.: 184Auction price: 12.500 CZK (521 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 19:03
olej, plátno, 25,5 x 30,5 cm, sign. PD Reinerová, rám, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 12.500 CZK (521 €)
Petr Probst
Třebušínské domky
No.: 185Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 19:04
olej, plátno, 29 x 29 cm, sign. PD Probst, rám,
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Petr Probst
Mařka to je
No.: 186Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 19:05
olej, sololit, 59,5 x 78,5 cm, sign. LD Probst, rám,
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Jaroslav Štědra
Konec léta
No.: 187Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 19:06
olej, plátno, 76 x 69,5 cm, sign. PD Štědra, rám,
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Zdeněk Raiser
Hotel štěstí
No.: 188Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 19:07
akryl, plátno, 2022, 69,9 x 50,1 cm, sign. PD Raiser 22, klínový rám,
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Zdeněk Raiser
Zlatý podzim
No.: 189Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 19:08
akryl, sololit, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, rožky mírně ohnuté,
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Zdeněk Raiser
Ulice neřesti
No.: 190Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 19:09
Zdeněk Raiser
Tragédie v cirku…
No.: 191Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 19:10
Jan Skorka Lauko
(1966)
Stavění máje
No.: 192Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 19:11
olej, plátno, 2021, 80 x 70 cm, sign. LD Jan Skorka Lauko 2021, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Jan Skorka Lauko
(1966)
Mecenáš
No.: 193Auction price: 9.000 CZK (375 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 19:12
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Radoslav Valeš
(1966)
Golgota
No.: 194Auction price: 14.900 CZK (621 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 19:13
akryl, sololit, 40,5 x 40,5 cm, rám,
Current price: 14.900 CZK (621 €)
Radoslav Valeš
(1966)
Noc v přístavu
No.: 195Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 19:14
akryl, sololit, 2014, 46 x 35,5 cm, sign. vzadu R.V., rám,
No.: 196Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 19:15
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Jakub Stretti
(1967)
Shovívavý stín
No.: 197Auction price: 49.000 CZK (2.042 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 19:16
Current price: 49.000 CZK (2.042 €)
Vladan Kolář
(1978)
No.: 198Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 19:17
akryl, plátno, 45,5 x 55 cm, sign. vzadu Vladan Kolář, rám
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Chava Pressburger
No.: 199Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 19:18
Peter Augustovič
Gratias Tidi Ago
No.: 200Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 19:19
lept, mezzotinta, 1991, 15,9 x 9,9 cm, sign. PD Augustovič 91, č. 4/100, , the disciple of prof. A. Brunovsky at The Academy of Fine Arts and Design in Bratislava
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Peter Augustovič
Zvláštní ctnosti
No.: 201Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 19:20
lept, mezzotinta, 1989, 15,7 x 9,7 cm, sign. PD Augustovič 89, č. 7/100, , the disciple of prof. A. Brunovsky at The Academy of Fine Arts and Design in Bratislava
Peter Augustovič
Ex 4
No.: 202Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 19:21
lept, mezzotinta, 1993, 21,9 x 15,9 cm, sign. PD Augustovič 93, č. 38/130, , the disciple of prof. A. Brunovsky at The Academy of Fine Arts and Design in Bratislava
Peter Augustovič
Egyptské bohyně
No.: 203Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 19:22
lept, akvatinta, 1992, 20,8 x 15,8 cm, sign. PD Augustovič 92, č. 24/130, , the disciple of prof. A. Brunovsky at The Academy of Fine Arts and Design in Bratislava
Peter Augustovič
Torzo (ex libris Dr. Vilém Stránský)
No.: 204Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 19:23
lept, mezzotinta, 1990, 10,7 x 7,5 cm, sign. PD Augustovič 90, č. 30/100, , the disciple of prof. A. Brunovsky at The Academy of Fine Arts and Design in Bratislava
Tadeusz Bartoš
(1970)
Hlava I
No.: 205Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 19:24
monotyp, 2023, 53,5 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, mimo tisk na několika místech ušpiněno od tiskařské barvy, papír nepatrně ohmataný, , studied at SOŠV Hollarovo náměstí and VOŠG Ústí nad Labem
Tadeusz Bartoš
(1970)
Hlava II
No.: 206Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 19:25
monotyp, 2023, 50,5 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, , studied at SOŠV Hollarovo náměstí and VOŠG Ústí nad Labem
Tadeusz Bartoš
(1970)
Hlava III
No.: 207Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 19:26
monotyp, 2023, 52 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, , studied at SOŠV Hollarovo náměstí and VOŠG Ústí nad Labem
Tadeusz Bartoš
(1970)
Hlava IV
No.: 208Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 19:27
monotyp, 2023, 51 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, , studied at SOŠV Hollarovo náměstí and VOŠG Ústí nad Labem
Tadeusz Bartoš
(1970)
Hlava V
No.: 209Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 19:28
Tadeusz Bartoš
(1970)
Gryphon
No.: 210Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 19:29
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Milan Bauer
Mořský svět
No.: 211Auction price: 2.200 CZK (92 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 19:30
lept, 19,5 x 13,5 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 65/100, kolem grafiky patrný rámeček, , studied at The Secondary Technical School of Ceramics
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Milan Bauer
Motoryba
No.: 212Auction price: 2.600 CZK (109 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 19:31
lept, 15 x 20,5 cm, sign. DU Milan Bauer, , studied at The Secondary Technical School of Ceramics
Current price: 2.600 CZK (109 €)