Václav Zykmund

(1914-1984)

  • Václav Zykmund

    (1914-1984)

    Květnová noc

    No.: 54

    Auction price: 720.000 CZK (30.000 €)

    Planned termination: 25. 04. 2024 15:00

    olej, plátno, 1944, 46 x 35 cm, sign. LD V. Zykmund 44, rám, vzadu popsáno, vzadu na slepém rámu se nachází strojopisný štítek, psaný Ludvíkem Kunderou s popisem a názvem díla. Ludvík Kundera zde zaměnil název z původní „Květnové noci“ na „Červnovou noc“, přičemž někdy později vlastní rukou tuto chy…

    Current price: 720.000 CZK (30.000 €)

    Estimate: 850 000 - 950 000 CZK