Jana Míčková

  • Jana Míčková

    Strom ptačího života III.

    No.: 236665

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    Planned termination: 04. 09. 2019 18:59

    akvarel, kombinovaná technika, papír, 1970, 49,8 x 65 cm, sign. DU Jana Míčková 1970, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.300 CZK (52 €)