• neznámý autor

    Sudičky

    No.: 205

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 12. 12. 2019 15:00

    kombinovaná technika na desce, 65 x 45 cm, v rámu, PD

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Faun

    No.: 189

    Auction price: 8.000 CZK (320 €)

    Planned termination: 07. 11. 2019 15:00

    bronz, 66 x 25 x 26 cm, Bronzová soška v komorním formátu, vytvořena v dílně umělce, jehož styl vykazuje prvky romantismu. Sloh může odkazovat ke studiu na akademii, s počátečními pracemi ve školou určeném stylu, nebo jde o umělcovu vlastní estetickou preferenci. Částečná, až akademická chladnost po…

    Current price: 8.000 CZK (320 €)

    Last auctioneer: ID5**3 History of bids

    Estimate: k CZK

    Akt zezadu

    No.: 7

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 28. 10. 2019 17:19

    tuš, papír, 9 x 14 cm, pasparta, zažloutlý papír, odřená pasparta,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Grosse Kunstausstelung Dresden 1908 (plakát k výstavě)

    No.: 14

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 28. 10. 2019 17:26

    tisk, 25,5 x 16,5 cm, levý dolní roh lehce ušpiněn,

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

    Sedíci akt

    No.: 108

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 28. 10. 2019 18:30

    tužka, uhel, papír, 45 x 58 cm, LD Mongr., zažloutlý, pokrčený papír, na levém okraji natržen,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Zámek Hluboš

    No.: 6

    Auction price: 4.400 CZK (176 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 10:05

    akvatinta, 1. pol. 19. století, 24,7 x 33 cm, získáno v restituci z Národní galerie (Waldesova obrazárna 1623), vzadu značeno razítkem a č. R 9041, zažloutlý papír,

    Current price: 4.400 CZK (176 €)

    Mapa světa

    No.: 270

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 14:29

    dřevoryt, 30 x 42 cm, přeloženo, v ohybech podlepeno, poškozeno,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Plzeň

    No.: 276

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 14:35

    lept, 19,5 x 32,5 cm, papír na dvou místech přeložen ,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Neu Deutschland mit seinem ganzen begriff und eingeschlossnen landschaften

    No.: 277

    Planned termination: 24. 10. 2019 14:36

    dřevoryt, 26,5 x 34,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    St. Omer v Artois, Francie

    No.: 278

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 14:37

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Mapa Moravy

    No.: 279

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 14:38

    ručně kolorovaná mědirytina, 29,5 x 33,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Mapa hvězdného nebe severní polokoule

    No.: 280

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 14:39

    litografie, 24 x 24,3 cm, přeložený, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

    V pasti

    No.: 294

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 14:53

    kolorovaná litografie, 20,7 x 27,7 cm, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Hrad Frýdland

    No.: 295

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 14:54

    kolorovaná mědirytina, 10,4 x 15,5 cm, značeno PD Eigenthum d. Verleger, značeno LD Aus d. Kunstanst. d. Bibl. Instit. in Hildbsn., papír na okrajích mírně pokrčen a ušpiněn,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Kostel Sv. Mořice v Olomouci

    No.: 296

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 14:55

    kolorovaná mědirytina, 10,5 x 13,8 cm, zašlý papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Teplice

    No.: 297

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 14:56

    kolorovaná mědirytina, 9,4 x 14,4 cm, značeno PD Eigenthum d. Verleger; LD Aus d. Kunst. d. Bibliogr. Inst. in Hildb., lehce zašlý papír, místy pokrčen, pravý dolní roh papíru utržen,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Olomouc

    No.: 298

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 14:57

    kolorovaná mědirytina, 9,4 x 14,5 cm, značeno PD Eigenthum d. Verleger; LD Aus d. Kunst. d. Bibliogr. Inst. in Hildb., papír ušpiněn,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Hrad Škvárovník u Teplic

    No.: 299

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 14:58

    kolorovaná mědirytina, 9,3 x 13,8 cm, značeno PD Eigenthum d. Verleger; LD Aus d. Kunst. d. Bibliogr. Inst. in Hildb., papír na okraqjích mírně ušpiněn,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Teplice

    No.: 300

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 14:59

    mědirytina, 9,4 x 14,4 cm, značeno PD Eigenthum d. Verleger; LD Aus d. Kunst. d. Bibliogr. Inst. in Hildb., papír na levém okraji natržen, po okrajích lehce ušpiněn,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Olomouc

    No.: 301

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 15:00

    mědirytina, 9,4 x 14,6 cm, značeno PD Eigenthum d. Verleger; LD Aus d. Kunst. d. Bibliogr. Inst. in Hildb., papír ušpiněn,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Svatý Vít

    No.: 302

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 15:01

    mědirytina, 17,7 x 13,8 cm, dole značeno Prag bei P. Behmann, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Hrobky v údolí Josaphat

    No.: 303

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 15:02

    kolorovaná mědirytina, 12,2 x 19 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Hora Tábor

    No.: 304

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 15:03

    kolorovaná mědirytina, 12 x 18,7 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Choceňský tunel

    No.: 305

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 15:04

    mědirytina, 10,7 x 14,4 cm, vydal Gottlieb Haase Söhne, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na papíře skvrny,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    La Mode

    No.: 306

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 15:05

    tisk, akvarel, 19 x 16 cm, zažloutlý papír, na rozích lehce pokrčen,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    La Mode

    No.: 307

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 15:06

    tisk, akvarel, 19,5 x 15 cm, zažloutlý papír, na pravém okraji přehyb,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Móda - soubor výstřižků a příloh z módních časopisů např. Der Bazaar

    No.: 308

    Planned termination: 24. 10. 2019 15:07

    konvolut 77 ks,

    Konvolut staré grafiky

    No.: 309

    Planned termination: 24. 10. 2019 15:08

    konvolut 68 ks, grafiky ze starých tisků, jako např. : Misale romanum r. 1703, Kryštof Harant z Polžic, Cesta z Čech do Benátek, Praha r. 1608, Bible benátská 1506, atd., s ohledem na stáří rytin jsou grafiky zpravidla ve velmi dobrém stavu,

    Karlovy Vary

    No.: 310

    Planned termination: 24. 10. 2019 15:09

    mědirytina, 18,5 x 28,3 cm,

    Janov (Genova)

    No.: 311

    Planned termination: 24. 10. 2019 15:10

    mědirytina, 1670, 34 x 96 cm, papír ušpiněn, přeložen na čtyřech místech, na kousku grafika poškozena,