K. Novák
Trosky
No.: 168Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:47
olej, plátno, 52 x 70 cm, sign. PD K. Novák 24, rám, plátno není uchyceno v rámu, plátno protlačeno
Current price: 4.000 CZK (167 €)