Jaroslav Peregrin Kloc
(1894-?)
Hrad
No.: 281795Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 04. 2024 18:19
olej, karton, 49 x 68 cm, sign. PD Kloc, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)