Jaroslav Peregrin Kloc

(1894-?)

  • Jaroslav Peregrin Kloc

    (1894-?)

    Hrad

    No.: 281795

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 04. 2024 18:19

    olej, karton, 49 x 68 cm, sign. PD Kloc, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)