Jitka Válová
(1922-2011)
Sběrači II
No.: 77Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 17:16
litografie, 2007, 29 x 24,5 cm, sign. PD J.Válová 07, č. 56/200
Current price: 3.500 CZK (146 €)