Jitka Válová

(1922-2011)

  • Jitka Válová

    (1922-2011)

    Sběrači II

    No.: 77

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 17:16

    litografie, 2007, 29 x 24,5 cm, sign. PD J.Válová 07, č. 56/200

    Current price: 3.500 CZK (146 €)