• Zdeněk Sýkora

    (1920-2011)

    Zdeněk Sýkora: Grafika

    No.: 545

    Auction price: 11.000 CZK (440 €)

    Planned termination: 20. 09. 2018 22:31

    serigrafie, 99 x 68,5 cm, sign. DU Sýkora, rám, plakát k výstavě v Galerii Františka Drtikola, Příbram 11. 4. - 31. 5. 2008, studied at The technical University in Pribram, The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. C. Bouda, F. Kovarna, K. Lidicky, M. Salcmann and V. Denkstein …

    Current price: 11.000 CZK (440 €)

  • Michal Singer

    No.: 546

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 20. 09. 2018 22:32

    litografie, 2009, 49 x 34,5 cm, sign. PD Singer, č. 2/100, studied at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Zbyšek Sion

    Postava

    No.: 547

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 20. 09. 2018 22:33

    litografie, 2010, 49 x 34 cm, sign. PD Zbyšek Sion 2010, č. 25/100, the disciple of prof. J. Brukner at The School of Artistic Crafts in Brno, J. Vodrazka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, prof. J. Hornik and K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The New Associatio…

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Zbyšek Sion

    Postavy

    No.: 548

    Planned termination: 20. 09. 2018 22:34

    litografie, 2010, 42 x 30 cm, sign. PD Zbyšek Sion 2010, č. 75/100, the disciple of prof. J. Brukner at The School of Artistic Crafts in Brno, J. Vodrazka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, prof. J. Hornik and K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The New Associatio…

  • Jiří Načeradsky

    Muž a žena

    No.: 549

    Auction price: 10.000 CZK (400 €)

    Planned termination: 20. 09. 2018 22:35

    lavírovaná kresba tuší, 2000, 41,8 x 29,5 cm, sign. DU Načeradský 2000, oboustranná kresba, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 10.000 CZK (400 €)

    Last auctioneer: ID6553 History of bids

  • Kamila Sára Hájková

    (1904)

    Sedící ženský akt

    No.: 550

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 20. 09. 2018 22:36

    akvarel, papír, 1972, 46,5 x 31 cm, sign. LD K. S. Hájková 72, pasparta

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Zdeněk Sýkora

    (1920-2011)

    Plakát k výstavě v Galerii Františka Drtikola v Příbrami

    No.: 551

    Planned termination: 20. 09. 2018 22:37

    tisk, plakát , 100 x 70 cm, sign. DU Sýkora, rám, plakát k výstavě v Galerii Františka Drtikola v Příbrami, 2008, studied at The technical University in Pribram, The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. C. Bouda, F. Kovarna, K. Lidicky, M. Salcmann and V. Denkstein at The Facu…

  • Jiří Beránek

    No.: 552

    Planned termination: 20. 09. 2018 22:38

    pastel, papír, 1999, 59 x 41,5 cm, sign. LD Jiří Beránek 1999, studied at The Secondary Art School in Prague, the disciple of prof. V. Makovsky and K. Lidicky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of Volne Sdruzeni 12/15 ´Still even late´

  • Marie Tefrová

    Maska

    No.: 553

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 20. 09. 2018 22:39

    olej, plátno, 1995, 40 x 30 cm, sign. LD Tefrová 95, rám, vzadu nalepen štítek galerie Dílo s popisem, the private study

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Miloslav Hégr

    (1891-1968)

    Polní cesta

    No.: 554

    Auction price: 9.999 CZK (400 €)

    Planned termination: 20. 09. 2018 22:40

    olej, sololit, 52 x 65,5 cm, rám, studied at the atelier of prof. Knirr in Munich, the disciple of prof. Becker-Gundahl at The Academy of Fine Arts in Munich, the disciple of prof. Preisler at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 9.999 CZK (400 €)

  • Václav Zykmund?

    (1914-1984)

    Hoří na obou koncích

    No.: 555

    Auction price: 8.500 CZK (340 €)

    Planned termination: 20. 09. 2018 22:41

    kombinovaná technika, pastel, papír, 29,5 x 19 cm, PD monogr. V. Z., rám, vzadu popsáno, zašpiněno, na rámu oděrky,

    Current price: 8.500 CZK (340 €)

  • Václav Zykmund?

    (1914-1984)

    Libido

    No.: 556

    Planned termination: 20. 09. 2018 22:42

    kombinovaná technika, pastel, papír, 29,3 x 18,3 cm, PD monogr. V. Z., rám, vzadu popsáno, zašpiněno, na rámu oděrky,

  • Václav Zykmund?

    (1914-1984)

    Prsatá

    No.: 557

    Planned termination: 20. 09. 2018 22:43

  • Jiří Lochman

    Nemesis

    No.: 558

    Auction price: 5.900 CZK (236 €)

    Planned termination: 20. 09. 2018 22:44

    olej, karton, 1996, 98,5 x 78,5 cm, sign. PD Lochman 96, rám, vzadu popsáno, na rámu drobné oděrky

    Current price: 5.900 CZK (236 €)

  • Vojtěch Hynek Popelka

    (1888-?)

    Ovce v lese

    No.: 559

    Auction price: 8.000 CZK (320 €)

    Planned termination: 20. 09. 2018 22:45

    olej, karton, 36 x 49,5 cm, sign. LD VH Popelka, rám

    Current price: 8.000 CZK (320 €)

  • Jan Knap

    Bez názvu - Opus 2

    No.: 560

    Auction price: 6.500 CZK (260 €)

    Planned termination: 20. 09. 2018 22:46

    litografie, 2006, 37,8 x 54 cm, sign. PD Jan Knap 06, č. 39/190

    Current price: 6.500 CZK (260 €)

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    Květiny

    No.: 561

    Auction price: 12.000 CZK (480 €)

    Planned termination: 20. 09. 2018 22:47

    olej, plátno, 1994, 95 x 110 cm, sign. PD D. Smutný 94, vzadu popsáno autorem, the disciple of prof. L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 12.000 CZK (480 €)

  • Neznámý autor (Německo)

    Postavy

    No.: 562

    Auction price: 4.900 CZK (196 €)

    Planned termination: 20. 09. 2018 22:48

    pastel, papír, 100 x 78 cm, sign. PD, rám

    Current price: 4.900 CZK (196 €)

  • Monogramista SN

    Figura

    No.: 563

    Planned termination: 20. 09. 2018 22:49

    olej, karton, 1966, 58 x 40 cm, PD monogr. SN 66, rám

  • Jan Matějka

    U Lipovky

    No.: 564

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 09. 2018 22:50

    pastel, papír, 1978, 28 x 40 cm, sign. PD Matějka, rám, na rámu drobná poškození

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo. Zpěv č. 15: Okraje Phlegetonu

    No.: 565

    Auction price: 7.500 CZK (300 €)

    Planned termination: 20. 09. 2018 22:51

    dřevoryt, 1960, 33 x 26,2 cm, dokumentace přiložena, , studied at The Academy of Arts in Madrid at the atelier of prof. Moreno y Carbonero

    Current price: 7.500 CZK (300 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo. Zpěv č. 2: Vergilius utěšuje Danta

    No.: 566

    Planned termination: 20. 09. 2018 22:52

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo. Zpěv č. 20: Věštci a čarodějové

    No.: 567

    Planned termination: 20. 09. 2018 22:53

  • Blažek

    No.: 568

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 20. 09. 2018 22:54

    olej, plátno, 1963, 29 x 40 cm, sign. PD Blažek 63, rám

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Klára Bočkayová Omiliaková

    Momentka

    No.: 569

    Auction price: 4.800 CZK (192 €)

    Planned termination: 20. 09. 2018 22:55

    Current price: 4.800 CZK (192 €)

  • Vít Ondráček

    Z cyklu Profily

    No.: 570

    Auction price: 1.700 CZK (68 €)

    Planned termination: 20. 09. 2018 22:56

    tuš, papír, 1998, 42 x 30 cm, sign. PD Vít Ondráček 1998, cliprám, vzadu razítko autora, popsáno, LD prasklé sklo, disciple of Prof. D. Chatrný at the Secondary School of Applied Arts in Brno, member of TT Club in Brno

    Current price: 1.700 CZK (68 €)

    Last auctioneer: ID3235 History of bids

  • Klára Bočkayová Omiliaková

    Růžový motiv

    No.: 571

    Planned termination: 20. 09. 2018 22:57

  • Václav Kozák

    (1937-2004)

    Sv.Mikuláš

    No.: 572

    Auction price: 7.000 CZK (280 €)

    Planned termination: 20. 09. 2018 22:58

    olej, plátno, 70 x 50 cm, sign LD V.Kozák, rám

    Current price: 7.000 CZK (280 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Cikáni na cestě

    No.: 573

    Planned termination: 20. 09. 2018 22:59

    tuš, papír, 31,8 x 44,5 cm, sign. PD Voj Sedláček, rám, the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • A. Jaroš

    Žánrový výjev

    No.: 574

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 20. 09. 2018 23:00

    tužka, pastel, papír, 22,5 x 30 cm, sign. PD Jaroš A., rám, vzadu věnování: V upomínku Lidušce věnuje Ada Jaroš Listopad 1933., lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny

    Current price: 900 CZK (36 €)