• Vladimír Cerha

    (1966)

    Ráno

    No.: 32

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 17:35

    akryl, plátno, 2013, 30 x 24 cm, sign. PD Cerha V. 2013

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Ivan Komárek

    Pár

    No.: 34

    Auction price: 2.300 CZK (92 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 17:45

    polystyrene, plexiglass, 1998, 14 x 22 cm, sign. DM I. Komárek , the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 2.300 CZK (92 €)

  • Ivan Komárek

    Výhled z okna

    No.: 35

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 17:50

    polystyrene, plexiglass, 2004, 14 x 18,5 cm, sign. back I. Komárek 2004, the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Závrať

    No.: 36

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 17:55

    litografie, 2007, 32,9 x 44,3 cm, sign. PD J. Valečka 2007, č. 16/100, the disciple of prof. J. Sopko and J. Hendrych at The Academy of Fine Arts in Prague, studied at Vestlandes Kunstakademi in Bergen, Staatliche Kunstakademie in Karlsruhe, The Royal Academy in Rotterdam

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Dvě venuše

    No.: 38

    Planned termination: 24. 04. 2019 18:05

    olej, plátno, 2017

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Velký soubor deseti linoleorytů

    No.: 39

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 18:10

    linoleoryt, 2004, 60 x 40 cm, č. 15/50, Tento soubor deseti linoleorytů Petra Dillingera poprvé vydal nakladatel Vladimír Žikeš v Praze roku 1940. Na pamět padesátého výročí úmrtí svého otce, synové Ivan a Pavel vydali roku 2004 toto druhé vydání. Z originálních linoleorytů vytiskla tiskárna Dr. Edu…

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Karel Scherzer

    No.: 40

    Auction price: 360 CZK (15 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 18:15

    suchá jehla, 2011, 11,3 x 8,6 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, autorský tisk, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 360 CZK (15 €)

  • Pravoslav Nesrovnal

    No.: 41

    Auction price: 9.400 CZK (376 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 18:20

    tempera na lepence, 2013, 56 x 46 cm cm, sign. PD Nesrovnal 2013, rám, the private disciple of K. Valtr

    Current price: 9.400 CZK (376 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Úvod

    No.: 42

    Auction price: 8.800 CZK (352 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 18:25

    suchá jehla, 2017, 91 x 65 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2017, č. 31/50, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 8.800 CZK (352 €)

  • Petr Jedinák

    (1963)

    Sitting Nude Amazon

    No.: 43

    Auction price: 10.000 CZK (400 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 18:30

    ambrotopie (stříbro na skle), 2015, 25 x 25 cm, signováno autorem zezadu, rám, Petr Jedinák patří od 90. let k předním českým portrétistům. Jeho práce byly přes 20 let spojeny s časopisem Reflex, pro který vytvořil stovky mimořádných portrétů slavných osobností. Svojí knihou „Cesty k portrétu (2004…

    Current price: 10.000 CZK (400 €)

  • Petr Jedinák

    (1963)

    Bringer of spring

    No.: 44

    Planned termination: 24. 04. 2019 18:35

    ambrotopie (stříbro na skle), 2016, 25 x 25 cm, signováno autorem zezadu, rám, Petr Jedinák patří od 90. let k předním českým portrétistům. Jeho práce byly přes 20 let spojeny s časopisem Reflex, pro který vytvořil stovky mimořádných portrétů slavných osobností. Svojí knihou „Cesty k portrétu (2004)…

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Velký akt

    No.: 45

    Auction price: 14.200 CZK (568 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 18:40

    kombinovaná technika, papír, 62,5 x 44 cm, sign. PD Rožánek, the private disciple of prof. J. Velenovsky, O. Smutny and E. Filla

    Current price: 14.200 CZK (568 €)

  • Otto Sukup

    (1926-2012)

    Ležící

    No.: 46

    Planned termination: 24. 04. 2019 18:45

    tuš, akvarel, papír, 14 x 17 cm, sign. vzadu Sukup Otta, the disciple of Prof. J. Lauda, O. Spaniel and K. Pokorny at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Radar, Tolerance ´95 and JUV

  • Ladislav Kuklík

    Záda

    No.: 47

    Auction price: 8.100 CZK (324 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 18:50

    kombinovaná technika, 2009, 59,5 x 50 cm, sign. DU L. Kuklík, č. 8/80, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar

    Current price: 8.100 CZK (324 €)

  • Ladislav Kuklík

    Koncentrace středu

    No.: 48

    Auction price: 7.500 CZK (300 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 18:55

    kombinovaná technika, 2008, 50 x 59,5 cm, sign. DU L. Kuklík, č. 16/80, vytiskl autor, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar

    Current price: 7.500 CZK (300 €)

  • Ivan Komárek

    Koláž

    No.: 49

    Auction price: 4.200 CZK (168 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 19:00

    koláž, 2013, 30,5 x 45,5 cm, sign. PD I. Komárek, the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 4.200 CZK (168 €)

  • Ivan Komárek

    Koláž

    No.: 50

    Planned termination: 24. 04. 2019 19:05

    koláž, 2013, 31,5 x 45 cm, sign. LD I. Komárek, the disciple of prof. J. Smetana

  • Andrea Forsterová

    No.: 51

    Auction price: 6.400 CZK (256 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 19:10

    litograph, 2000, 55 x 42,5 cm, sign. RD Andrea Forsterová 2000, author´s print, the disciple of prof. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 6.400 CZK (256 €)

  • Ivana Lomová

    Série 6 ks litografií Cvičení

    No.: 52

    Planned termination: 24. 04. 2019 19:15

    litografie, 2018, 9 x 13,1 cm, sign. PN/LN/UN Ivana Lomová , autorský tisk, studied at the atelier of doc. D. Rybarova at The Faculty of Architecture - The Czech Technical University in Prague

  • Lukáš Bradáček

    (1964)

    Korále zelené

    No.: 53

    Auction price: 30.000 CZK (1.200 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 19:20

    akryl, plátno, 2008, 75 x 75 cm, rám

    Current price: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Ján Štefančík

    No.: 54

    Auction price: 360 CZK (15 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 19:25

    suchá jehla, 2011, 11,5 x 8,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, autorský tisk, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 360 CZK (15 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Kresba aktu

    No.: 55

    Auction price: 850 CZK (34 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 19:30

    lithography, 2014, 42,3 x 28,5 cm, sign. RD Jan Spěváček 2014, No. 13/38, studied at The Secondary School of Applied Arts for Glassmaking in Kamenicky Senov, The Art School of Vaclav Hollar in Prague, the disciple of prof. Naceradsky at The Faculty of Fine Arts - The University of Technology in Brno…

    Current price: 850 CZK (34 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Kresba aktu II.

    No.: 56

    Auction price: 850 CZK (34 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 19:35

    litografie, 2014, 42,3 x 29 cm, sign. PD Jan Spěváček 2014, č. 10/38, studied at The Secondary School of Applied Arts for Glassmaking in Kamenicky Senov, The Art School of Vaclav Hollar in Prague, the disciple of prof. Naceradsky at The Faculty of Fine Arts - The University of Technology in Brno, at…

    Current price: 850 CZK (34 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Oheň

    No.: 57

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 19:40

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    Touch me

    No.: 59

    Auction price: 6.500 CZK (260 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 19:50

    kombinovaná technika, papír, 1998, 99,5 x 70 cm, monogr. vzadu B. J. 98

    Current price: 6.500 CZK (260 €)

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    Why

    No.: 60

    Planned termination: 24. 04. 2019 19:55

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    I am stupid

    No.: 61

    Auction price: 14.250 CZK (570 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 20:00

    Current price: 14.250 CZK (570 €)

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    Help me

    No.: 62

    Planned termination: 24. 04. 2019 20:05

  • Tomáš Hřivnáč

    Vedle II.

    No.: 63

    Auction price: 950 CZK (38 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 20:10

    drypoint, mezzotint, 2009, 18,7 x 14,5 cm, sign. RD Tomáš Hřivnáč, no. 21/40, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 950 CZK (38 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Rovně

    No.: 64

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 20:15

    drypoint, 2005, 16,2 x 7,6 cm, sign. RD Tomáš Hřivnáč, no. 30/30, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 750 CZK (30 €)