Před bouřkou

    No.: 588

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:31

    olej, karton, 47 x 56 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    No.: 589

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:32

    olej, dřevotříska, 50 x 75 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

    Podzim u řeky

    No.: 590

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:33

    olej plátno, 81 x 65 cm, monogr. LD F. B. ,

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

    Arabští kuřáci

    No.: 597

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:40

    olej, karton, 47,5 x 28 cm, monogr. PD nečitelně, rám, malba zašlá, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Zátiší s vázou růží a ovocem

    No.: 602

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:45

    olej, plátno, 1935, 67 x 97 cm, sign. LD nečitelně 1935, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Surealistická tvář

    No.: 617

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 11:00

    olej, plátno, 46 x 41,5 cm, sign. PD, rám, poškozená malba,

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

    Abstraktní krajina

    No.: 752

    Planned termination: 27. 09. 2019 13:15

    monotyp, 18 x 48 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    No.: 796

    Auction price: 1.700 CZK (68 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 13:59

    kombinovaná technika, kvaš, 1994, 36 x 27,5 cm, sign. DU, rám

    Current price: 1.700 CZK (68 €)

    Nákladní lodě, Podskalí 4. 2. 48 ráno

    No.: 797

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 14:00

    olej, karton, 25 x 27 cm, sign. PD , rám, na zadní straně popsáno, mírně zašpiněná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

    Na pasece

    No.: 827

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 14:30

    akvarel, tuš, papír, 1962, 60 x 44 cm, sign. PD , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Senoseč

    No.: 828

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 14:31

    akvarel, uhel, papír, 28,5 x 20 cm, sign. LD, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Hradčany

    No.: 843

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 14:46

    akvarel, tuš, papír, 1980, 14,5 x 22,4 cm, sign. PD

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Chrám sv. Víta

    No.: 844

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 14:47

    akvarel, tuš, papír, 1994, 15,5 x 9 cm, sign. LD Horst 94

    Current price: 100 CZK (4 €)