Jiří Načeradský

  • Jiří Načeradský

    Man

    No.: 117

    Auction price: 20.000 CZK (800 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 06. 2019 15:03

    oil on canvas, 2003, 52,5 x 70 cm, signed lower/right Načeradský 2003, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 20.000 CZK (800 €)

    Last auctioneer: ID2**4 History of bids

  • Jiří Načeradský

    Galaktické děti

    No.: 35

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2019 15:00

    akvarel, tužka, papír, 1979, 49 x 34,5 cm, sign. PD Načeradský 79, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Jiří Načeradský

    Tančící ženy

    No.: 28

    Auction price: 2.400 CZK (96 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2019 18:27

    lithography, 2010, 32,5 x 38 cm, signed middle/lower Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 2.400 CZK (96 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Jiří Načeradský

    Skokan

    No.: 24

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2019 18:26

    litografie, 2010, 24,8 x 29,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiří Načeradský

    No.: 15

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2019 18:14

    litografie, 2009, 38 x 54 cm, sign. DU Načeradský 2009, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Načeradský

    Dynamičtí muži II.

    No.: 14

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2019 18:13

    tuš, papír, 1997, 29,3 x 21,5 cm, sign. PN Načeradský 97, oboustranná kresba, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Jiří Načeradský

    Ženy

    No.: 8

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2019 18:07

    litografie, 2010, 38 x 31,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Jiří Načeradský

    Woman in head

    No.: 47

    Auction price: 28.000 CZK (1.120 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 11. 2018 15:00

    oil on canvas , 2010, 54,5 x 64,5 cm, signed lower/left Na_eradsk_, framed , the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 28.000 CZK (1.120 €)

  • Jiří Načeradský

    By the sea

    No.: 34

    Auction price: 78.000 CZK (3.120 €)

    acrylic on canvas , 2012, 80 x 98 cm, signed lower/right Na_eradsk_ 2012, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 78.000 CZK (3.120 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • Jiří Načeradsky

    Muž a žena

    No.: 549

    Auction price: 10.000 CZK (400 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 09. 2018 22:35

    lavírovaná kresba tuší, 2000, 41,8 x 29,5 cm, sign. DU Načeradský 2000, oboustranná kresba, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 10.000 CZK (400 €)

  • Jiří Načeradský

    Růžový sen

    No.: 51

    Auction price: 35.000 CZK (1.400 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 09. 2018 15:00

    olej, plátno, 2011, 80 x 100 cm, sign. PD Načeradský, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    No.: 50

    Auction price: 19.000 CZK (760 €)

    olej, plátno, 2010, 35 x 51 cm, sign. PD Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 19.000 CZK (760 €)

  • Jiří Načeradský

    Energie vztahu

    No.: 49

    olej, tempera, laky, papír, sololit, 2004, 49,5 x 69,5 cm, sign. PD a LU Načeradský 2004, rám, typická ukázka energické malby klasika českého moderního umění, ve které zpracovává svůj oblíbený námět, tedy vztah mezi mužem a ženou, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Báječný Marťan

    No.: 46

    akvarel, papír, 1994, 29,5 x 21 cm, sign. PD Načeradský 94, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka na lovu

    No.: 45

    akvarel, tuš, papír, 2006, 29,5 x 41,8 cm, sign. DU Načeradský 2006, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Last auctioneer: ID4**8 History of bids

  • Jiří Načeradský

    Hudba z Marsu

    No.: 44

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    oboustranná kresba, tuš, papír, 1973, 42 x 29,6 cm, sign. PD Načeradský 73, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Jiří Načeradský

    Věštkyně

    No.: 43

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    akvarel, tuš, papír, 2004, 32 x 23,8 cm, sign. PD Načeradský 2004, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

  • Jiří Načeradský

    The scared mantis

    No.: 45

    Auction price: 29.000 CZK (1.160 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2018 15:00

    oil on canvas, 2012, 50 x 60 cm, sign. lower/right Načeradský, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 29.000 CZK (1.160 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Jiří Načeradský

    Gymnasta

    No.: 116

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2018 15:00

    kvaš, pastel, papír, 1994, 42,3 x 59,7 cm, sign. PD Načeradský 94, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Jiří Načeradský

    Akt dívky

    No.: 115

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    kvaš, akvarel, papír, 1998, 30 x 20,6 cm, sign. PD Načeradský 1998, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Jiří Načeradský

    Sedící akt

    No.: 111

    tuš, papír, 1960, 30 x 21,8 cm, sign. LD Načeradský 60, rám, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

    Last auctioneer: ID1**6 History of bids

  • Jiří Načeradský

    Hlavy

    No.: 108

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    akvarel, tempera, tuš, papír, 1992, 61 x 43,5 cm, sign. PD Načeradský 92, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    No.: 876

    Auction price: 950 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2018 03:00

    kombinovaná technika, tuš, papír, 2011, 40,5 x 57 cm, sign. PD Načeradský 2011, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 4.650 CZK (186 €)

  • Jiří Načeradský

    Pub

    No.: 346

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 02. 2018 15:00

    combined technique, charcoal, pastel on paper, 2004, 42 x 59 cm, signed lower/right Načeradský 2004, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Jiří Načeradský

    Drinkig beer

    No.: 345

    combined technique, gouache , india ink , paper , 2002, 30 x 42 cm, signed upper/right Načeradský 2002, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Jiří Načeradský

    Man

    No.: 344

    Auction price: 1.700 CZK (68 €)

    combined technique, watercolour , india ink , paper , 2009, 61,5 x 44,5 cm, signed lower/right Načeradský 09, framed, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 1.700 CZK (68 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Jiří Načeradský

    Pair

    No.: 221

    Auction price: 2.900 CZK (116 €)

    watercolour , pastel, pencil , paper , 49,5 x 64,5 cm, signed lower/right Načeradský, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Jiří Načeradský

    UFO

    No.: 220

    Auction price: 6.900 CZK (276 €)

    watercolour , tempera, india ink , paper , 1992, 59,5 x 42 cm, signed lower/right Načeradský 92, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 6.900 CZK (276 €)

  • Jiří Načeradský

    Girls

    No.: 53

    Auction price: 30.000 CZK (1.200 €)

    oil on canvas, 2012, 89 x 116 cm, signed lower/middle Načeradský 2012, framed, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 32.000 CZK (1.280 €)

    Last auctioneer: ID4**1 History of bids

  • Jiří Načeradský

    Geometrie muže

    No.: 37

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2017 21:00

    tuš, kvaš, papír, 1998, 25 x 35 cm, sign. PD Načeradský 1998, při okrajích lehce pokrčený papír, , the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15