J. Ráž
Štrbské pleso
No.: 26Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:28
olej, lepenka, 48,5 x 63 cm, sign. PD J. Ráž, rám
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids
J. Ráž
Vysoké Tatry v zimě
No.: 22Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:21
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids