František Kobliha

(1877-1962)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    K.J. Erben: České pohádky

    No.: 1158

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 11:34

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    V. Dyk

    No.: 281

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 11:16

    dřevoryt, 1961, 8,3 x 5,3 cm, sign. PD F. Kobliha, text: Mnoho zdaru v roce 1961 Helena a Jaroslav Knytlovi, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of Fine Arts in Prague, member Sursum and of…

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Rudolf Medek: Žena (báseň)

    No.: 318

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, sign. dřevoryt ve frontispisu, ornament titulu a úprava Fr. Kobliha, faksimile básně R. Medka, vydali bibliofilové královéhradečtí, Hradec Králové 1928, pův. brož, 68s., na holandském Pannekoeku, dobrý stav, desky zašlé a při krajích drobně poškozené, Provenance: Antiquarian Ostrovní, s…

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    E. A. Poe: Havran

    No.: 358

    Auction price: 2.800 CZK (117 €)

    bibliofilie, orig. sign. celostr. dřevoryt ve frontispisu, bohatě zdobený titulní list a úvodní a závěrečná ilustrace v textu vše dřevorytem, kresba na obálce Fr. Kobliha, k vydání, jehož se již nedožil, připravil knihomil Jan Fučík, tisk a spolupráce na vydání Josef Cipra, vydala ve vzpomínce Julie…

    Current price: 13.810 CZK (576 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Ant. Bebr: Vítězné oblouky a slepé uličky

    No.: 189

    Auction price: 7.000 CZK (292 €)

    bibliofilie, 7x sign. suchá jehla a signet a viněta v titulu dřevorytem, monogram v tiráži, úprava Fr. Kobliha, podpis autora na patitulu, 10 tisk, vydal Fr. Kobliha, Praha 1930, pův. brož s ob., ex. 13/77, císařský japan, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at UMPRUM (VŠUP, …

    Current price: 7.000 CZK (292 €)

    Last auctioneer: ID4**7 History of bids

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Petr Bezruč: Stužkonoska modrá

    No.: 179

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    bibliofilie, 18x sign. dřevoryt a viněta Fr. Kobliha, podpis P. Bezruče na patitulu, vyd. František Alex, 1957, ex. 93/100, volné listy v obálce, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the A…

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Temple of St. Welcome

    No.: 312

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 09. 2022 15:00

    woodcut, 1913, 35,8 x 27 cm, sign. lower/right F. Kobliha, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of Fine Arts in Prague, member Sursum and of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Můra

    No.: 281011

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 03. 2024 15:44

    dřevoryt, 14,4 x 9,8 cm, sign. PD FKobliha, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of Fine Arts in Prague, member Sursum and of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list 1.)

    No.: 280945

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:44

    dřevoryt, 1909, 29 x 23 cm, značeno PD v desce FK 09, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of Fine Arts in Prague, member Sursum and of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.700 CZK (113 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list 2.)

    No.: 280944

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:36

    dřevoryt, 1910, 29 x 23 cm, značeno PD v desce FK 09, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of Fine Arts in Prague, member Sursum and of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.600 CZK (109 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list 5.)

    No.: 280943

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:28

    dřevoryt, 1909, 29 x 23 cm, značeno PD v desce FK 09, rám, rám mírně zašpiněný, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of Fine Arts in Prague, member Sursum and of The Hollar Association of Cz…

    Current price: 1.900 CZK (80 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Edvard Bém: Černá a zlatá

    No.: 276632

    Auction price: 1.900 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 17:52