Karel Liška

(1914-1987)

  • Karel Liška

    (1914-1987)

    Zima ve Vlachovicích

    No.: 710

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 11:24

    olej, dřevo, 1940, 35 x 50 cm, sign. LD K. Liška 1940, rám, na zadní straně štítek s popisem, na rámu drobná poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids