V. Novák

  • V. Novák

    Stavení v krajině

    No.: 277807

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 17:38

    olej, plátno, 66,5 x 96,5 cm, sign. PD V. Novák, rám

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • V. Novák

    Cesta u lesa

    No.: 277806

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 17:37

    olej, plátno, 59 x 79,3 cm, sign. PD V. Novák, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • V. Novák

    Podzimní krajina

    No.: 226024

    Auction price: 1.300 CZK (55 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 12. 2022 15:21

    olej, plátno, 65 x 95 cm, sign. PD V. Novák, rám, zašpiněné, zvlněné plátno, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.300 CZK (55 €)

    Last auctioneer: ID4**0 History of bids