Jules Verne

(1828-1905)

  • Jules Verne

    (1828-1905)

    Ocelové město

    No.: 582

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    kniha, ilustrace L. Benett, vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1924, 153 s., clpl. nakladatelská vazba se zlacenou ražbou, stránky při krajích zažloutlé, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Jules Verne

    (1828-1905)

    Zemí šelem

    No.: 581

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    kniha, ilustrace L. Benett, vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1923, 303 s., clpl. nakladatelská vazba se zlacenou ražbou, stránky při krajích zažloutlé, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jules Verne

    (1828-1905)

    Tvrdohlavý Turek

    No.: 580

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    kniha, stužková vazba Jos. Pfeiffer, ilustrace L. Benett, překlad Otylie Petrová, vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1903, 391 s., clpl. nakladatelská vazba se zlacenou ražbou, plátýnko vzadu na deskách lehce zvlněné, několik skvrn, malá část spodku hřbetu poškozena, předsádka místy naprasklá, velmi dobr…

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • Jules Verne

    (1828-1905)

    Vynález zkázy

    No.: 579

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    kniha, pův. xylografcké ilustrace L. Benett, vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1931, pův. nakladatel. clpl. zdobená vazba, 187s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Jules Verne

    (1828-1905)

    Honba za meteorem

    No.: 578

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    kniha, pův. xylografcké ilustrace G. Roux, vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1925, pův. nakladatel. clpl. zdobená vazba, 243s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Jules Verne

    (1828-1905)

    Maják na konci světa

    No.: 577

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    kniha, pův. xylografcké ilustrace G. Roux, vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1926, pův. nakladatel. clpl. zdobená vazba, 190s., velmi dobrý stav, drobné opotřebení hran, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Jules Verne

    (1828-1905)

    O život

    No.: 576

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    kniha, pův. xylografcké ilustrace L. Benett, vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1926, pův. nakladatel. ppl. zdobená vazba, 240s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Jules Verne

    (1828-1905)

    Zlatá sopka

    No.: 570

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    kniha, pův. xylografcké ilustrace G. Roux, vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1935, pův. nakladatel. polopl. zdobená vazba, 416s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Jules Verne

    (1828-1905)

    Hvězda Jihu

    No.: 569

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    kniha, 8 čb. kvašových ilustrací Z. Burian, vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1948, pův. nakladatel. polopl. zdobená vazba, 160s., drobně odřené hrany desek, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jules Verne

    (1828-1905)

    Zatopená Sahara

    No.: 572

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    kniha, frontispis a ilustrace L. Bennett, secesní úprava, vlysy, vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1926, 2. vydání, pův. clpl. nakladatelská zdobená vazba, 205s., skvrny na str. 87-92 a 116-119 a 125-126, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Jules Verne

    (1828-1905)

    Na vlnách Orinoka

    No.: 571

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    kniha, pův. xylografcké ilustrace G. Roux, vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1925, pův. nakladatel. clpl. zdobená vazba, 346s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Jules Verne

    (1828-1905)

    Milionář na cestách

    No.: 575

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    kniha, pův. xylografcké ilustrace L. Benett, vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1930, pův. nakladatel. clpl. zdobená vazba, 199s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Jules Verne

    (1828-1905)

    Do Měsíce

    No.: 574

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    kniha, pův. xylografcké ilustrace E. Bayard a A. De Neuville, ed. Romány Jul. Vernea (malá řada), vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1929, pův. nakladatel. clpl. zdobená vazba, 153s., vazba lehce zkosená, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jules Verne

    (1828-1905)

    Vzducholodí kolem světa

    No.: 573

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    kniha, pův. xylografické ilustrace L. Benett, IV. vydání, ed. Romány Jul. Vernea (malá řada), vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1928, pův. clpl. zdobená vazba, 181s., desky mírně vyšisované, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)