Helena Slavíková

(1924)

  • Helena Slavíková

    (1924)

    Dáma v kloboučku

    No.: 266881

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2022 21:38

    kolorovaný lept, 1970, 13,4 x 10,2 cm, sign. PD H. Slavíková 70, rám, č. 14/40, lehce zažloutlý papír i pasparta, na paspartě flíček od vody, rám poškozen, , the disciple of V. Pukl, K. Minar

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids